A.G.I. 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA -İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SERHAT ÇETİN 16-487 BURSA K.S.Y.D. 4 6 4 3 0 0 0 29
2 ÖMER ERSEN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 4 2 2 0 0 0 18
3 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 4 2 1 0 0 0 17
4 CÜNEYT CANDAN 16-656 BURSA K.S.Y.D. 2 2 0 1 0 0 0 7
5 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 2 0 1 0 0 0 7
6 YASİN YILDIZ 10A-022 BALIKESİR O.D. 2 2 0 1 0 0 0 7
7 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 2 2 0 1 0 0 0 7
8 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 2 0 0 0 0 0 6
9 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
10 MÜMİN GÜNDOĞDU 35Y-0323 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
11 HARUN KILIÇ 64-001 UŞAK K.K.K.D. 1 0 1 2 0 0 0 4
12 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
13 TAHSİN İSAOĞLU 01-008 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
14 ERCAN BABAYİĞİT 50-002 KAPADOKYA O.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
15 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
16 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D. 3 0 1 1 0 0 0 3
17 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
18 KORAY SARSILMAZ 48B-036 BODRUM S.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
19 ONUR YATMAN 33-159 MERSİN K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
20 Mustafa BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
21 OKAN AYMAN 34S-406 İSTANBUL S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
22 FATİH BAYCAN 07-279 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
23 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
24 MAHMUT ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
25 RECEP ÖZTÜRK 01-033 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
26 YALÇIN ULUDAĞ 06-038 ANKARA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
27 SEMİH KUŞKU 16-594 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
28 Nihat KALI 10O-068 EDREMİT O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
29 SEZAİ ALDI 16-370 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
30 H.ŞEREF EMER 35S-581 İZMİR S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
31 RECEP KUŞELİ 45-396 MANİSA K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 2 2   1       7
2 ÖMER ERSEN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 1   1       4
3 MÜMİN GÜNDOĞDU 35Y-0323 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 1           3
4 ONUR YATMAN 33-159 MERSİN K.S.D. 1 1           3
5 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2   1         2
6 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D. 3   1         2
7 RECEP ÖZTÜRK 01-033 SEYHAN K.Ö.K.D. 1   1         2
8 YALÇIN ULUDAĞ 06-038 ANKARA K.S.Y.D. 1   1         2
9 SEMİH KUŞKU 16-594 BURSA K.S.Y.D. 1   1         2
10 H.ŞEREF EMER 35S-581 İZMİR S.D. 1     1       1
11 RECEP KUŞELİ 45-396 MANİSA K.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 2 1         8
2 SERHAT ÇETİN 16-487 BURSA K.S.Y.D. 4 1 1 1       6
3 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 1           3
4 KORAY SARSILMAZ 48B-036 BODRUM S.D. 1   1 1       3
5 MAHMUT ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 1   1         2
6 HARUN KILIÇ 64-001 UŞAK K.K.K.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİN YILDIZ 10A-022 BALIKESİR O.D. 2 2   1       7
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 1   1       4
3 ÖMER ERSEN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 1           3
4 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
5 OKAN AYMAN 34S-406 İSTANBUL S.D. 2   1         2
6 FATİH BAYCAN 07-279 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1         2
7 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 1   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SERHAT ÇETİN 16-487 BURSA K.S.Y.D. 4 4 3 2       20
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 1 1         5
3 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
4 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D. 1 1           3
5 HARUN KILIÇ 64-001 UŞAK K.K.K.D. 1   1         2
6 ERCAN BABAYİĞİT 50-002 KAPADOKYA O.D. 2   1         2
7 ÖMER ERSEN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 3     1       1
8 ATİLLA AYGÜN 06B-169 BAŞKENT K.S.Ü.D. 2     1       1
9 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D. 3     1       1
10 CÜNEYT CANDAN 16-656 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ÖMER ERSEN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 2 2         10
2 CÜNEYT CANDAN 16-656 BURSA K.S.Y.D. 2 2           6
3 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 1   1       4
4 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
5 TAHSİN İSAOĞLU 01-008 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 1           3
6 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D. 1   1         2
7 MÜMİN GÜNDOĞDU 35Y-0323 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1   1         2
8 Mustafa BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 1   1         2
9 HARUN KILIÇ 64-001 UŞAK K.K.K.D. 1     1       1
10 ERCAN BABAYİĞİT 50-002 KAPADOKYA O.D. 2     1       1
11 Nihat KALI 10O-068 EDREMİT O.D. 1     1       1
12 SEZAİ ALDI 16-370 BURSA K.S.Y.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SERHAT ÇETİN 16-487 BURSA K.S.Y.D. 4 1           3
2 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D. 2 1           3