BORDER 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 10 4 3 0 0 0 41
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 3 2 2 0 0 0 15
3 ERDEM SUNAÇOĞLU 34I-052 İSTANBUL O.D. 2 2 3 3 0 0 0 15
4 TURGAY KOPUZ 34I-101 İSTANBUL O.D. 1 3 2 1 0 0 0 14
5 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 4 3 1 3 0 0 0 14
6 HALİT ZİNCİRKAYA 38E-024 ERCİYES K.S.Y.D. 4 2 3 1 0 0 0 13
7 KADİR SÜRAL 27T-014 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 2 2 0 0 0 12
8 RIZA BEŞER 16-406 BURSA K.S.Y.D. 4 3 0 2 0 0 0 11
9 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 2 2 2 0 0 0 0 10
10 MEHMET ÖZKALE 16-0161 BURSA K.S.Y.D. 2 2 1 2 0 0 0 10
11 ERDİNÇ KOVALAK 41-271 KOCAELİ O.D. 3 1 2 2 0 0 0 9
12 KADİR AYHAN 07-057 ANTALYA K.S.Y.D. 1 2 1 1 0 0 0 9
13 TURGAY BAYDER 35Y-347 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4 1 2 0 0 0 0 7
14 ERDAL ALAY 46K-027 KAHRAMANMARAŞ O.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
15 MEHMET MASHAR YAĞCILAR 10-0180 BALIKESİR K.S.Y.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
16 İLKER ERDEM 41-263 KOCAELİ O.D. 4 1 0 0 0 0 0 3
17 EFKAN HALLAÇOĞLU 01-108 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
18 YALÇIN DAMAKSIZ 01-180 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
19 MURAT SOĞUKPINAR 46K-010 KAHRAMANMARAŞ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
20 ERSEL AKBULUT 59-245 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
21 YAVUZ ENİŞTE 01-021 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
22 NİHAT DAYICIK 41-065 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
23 ALİ YAZGAÇ 34I-039 İSTANBUL O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
24 BATUHAN ÜZEYİR ESEN 16-733 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
25 HALİL DEMİR 63-002 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
26 MEHMET ŞEHİR 21-030 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
27 A.İLKER AKIN 06B-205 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
28 METİN HAKİ 06A-037 ANKORDER 1 0 1 0 0 0 0 2
29 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
30 MAHMUT TİRYAKİ 34I-152 İSTANBUL O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ERDEM SUNAÇOĞLU 34I-052 İSTANBUL O.D. 2 1 1 1       6
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1   1       4
3 ERDİNÇ KOVALAK 41-271 KOCAELİ O.D. 3   1 2       4
4 MEHMET ÖZKALE 16-0161 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
5 YAVUZ ENİŞTE 01-021 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1           3
6 NİHAT DAYICIK 41-065 KOCAELİ O.D. 1 1           3
7 A.İLKER AKIN 06B-205 BAŞKENT K.S.Ü.D. 3   1         2
8 METİN HAKİ 06A-037 ANKORDER 1   1         2

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 2 1         8
2 HALİT ZİNCİRKAYA 38E-024 ERCİYES K.S.Y.D. 4 1 1         5
3 TURGAY BAYDER 35Y-347 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4 1           3
4 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 2   1         2
5 ERDEM SUNAÇOĞLU 34I-052 İSTANBUL O.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TURGAY KOPUZ 34I-101 İSTANBUL O.D. 1 1           3

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 4 3 1 3       14
2 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 1 1         5
3 KADİR AYHAN 07-057 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 1         5
4 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 2 1           3
5 KADİR SÜRAL 27T-014 GAZİANTEP K.K.K.D. 3   1         2
6 MEHMET ŞEHİR 21-030 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1   1         2
7 HALİT ZİNCİRKAYA 38E-024 ERCİYES K.S.Y.D. 4     1       1
8 RIZA BEŞER 16-406 BURSA K.S.Y.D. 4     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 3 2 1       14
2 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 2 1           3
3 KADİR SÜRAL 27T-014 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
4 RIZA BEŞER 16-406 BURSA K.S.Y.D. 4 1           3
5 HALİT ZİNCİRKAYA 38E-024 ERCİYES K.S.Y.D. 4   1         2
6 TURGAY BAYDER 35Y-347 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4   1         2
7 HALİL DEMİR 63-002 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1   1         2
8 KADİR AYHAN 07-057 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HALİT ZİNCİRKAYA 38E-024 ERCİYES K.S.Y.D. 4 1 1         5
2 ERDEM SUNAÇOĞLU 34I-052 İSTANBUL O.D. 2 1 1         5
3 MEHMET ÖZKALE 16-0161 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
4 MEHMET MASHAR YAĞCILAR 10-0180 BALIKESİR K.S.Y.D. 1 1           3
5 ERSEL AKBULUT 59-245 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2   1 1       3
6 BATUHAN ÜZEYİR ESEN 16-733 BURSA K.S.Y.D. 1   1         2
7 MAHMUT TİRYAKİ 34I-152 İSTANBUL O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 2           6
2 MEHMET ÖZKALE 16-0161 BURSA K.S.Y.D. 2   1 2       4
3 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3   2         4
4 RIZA BEŞER 16-406 BURSA K.S.Y.D. 4 1           3
5 YALÇIN DAMAKSIZ 01-180 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1           3
6 MURAT SOĞUKPINAR 46K-010 KAHRAMANMARAŞ O.D. 1 1           3
7 MEHMET MASHAR YAĞCILAR 10-0180 BALIKESİR K.S.Y.D. 1   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TURGAY KOPUZ 34I-101 İSTANBUL O.D. 1 1 1 1       6
2 RIZA BEŞER 16-406 BURSA K.S.Y.D. 4 1   1       4
3 KADİR SÜRAL 27T-014 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1   1       4
4 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
5 ERDEM SUNAÇOĞLU 34I-052 İSTANBUL O.D. 2   1 1       3
6 KADİR AYHAN 07-057 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
7 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 2   1         2
8 EFKAN HALLAÇOĞLU 01-108 SEYHAN K.Ö.K.D. 1   1         2
9 ALİ YAZGAÇ 34I-039 İSTANBUL O.D. 2   1         2
10 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FİKRET ÖZBORA 34I-060 İSTANBUL O.D. 3 2   2       8
2 TURGAY KOPUZ 34I-101 İSTANBUL O.D. 1 1 1         5
3 ERDİNÇ KOVALAK 41-271 KOCAELİ O.D. 3 1 1         5
4 ERDAL ALAY 46K-027 KAHRAMANMARAŞ O.D. 2 1 1         5
5 KADİR SÜRAL 27T-014 GAZİANTEP K.K.K.D. 3   1 1       3
6 İLKER ERDEM 41-263 KOCAELİ O.D. 4 1           3
7 TURGAY BAYDER 35Y-347 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4   1         2
8 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3     1       1
9 EFKAN HALLAÇOĞLU 01-108 SEYHAN K.Ö.K.D. 1     1       1