CRESTED/CRESTBRED 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 10 5 2 0 0 0 42
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 9 4 5 0 0 0 40
3 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 4 5 3 0 0 0 25
4 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 3 4 3 1 0 0 0 19
5 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 3 3 3 3 0 0 0 18
6 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 3 2 4 0 0 0 17
7 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 4 3 4 0 0 0 0 17
8 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 4 2 0 0 0 0 16
9 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 4 1 1 0 0 0 15
10 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 3 5 0 0 0 14
11 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 4 3 2 1 0 0 0 14
12 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4 1 3 4 0 0 0 13
13 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 4 0 0 0 0 0 12
14 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2 2 2 1 0 0 0 11
15 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 3 1 0 0 0 0 11
16 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3 1 2 3 0 0 0 10
17 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 3 1 3 0 0 0 0 9
18 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 3 0 0 0 0 0 9
19 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 2 1 1 0 0 0 9
20 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2 1 1 4 0 0 0 9
21 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 2 1 2 2 0 0 0 9
22 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 3 2 1 1 0 0 0 9
23 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 4 1 2 1 0 0 0 8
24 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 3 2 0 2 0 0 0 8
25 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 2 3 0 0 0 7
26 MEHMET TÜRK 34D-702 D.K.K.D 3 1 1 1 0 0 0 6
27 MURAT ILGAZ 41-459 KOCAELİ O.D. 5 0 3 0 0 0 0 6
28 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3 0 1 4 0 0 0 6
29 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 2 0 0 0 0 0 6
30 YALÇİN YAVUZER 41-613 KOCAELİ O.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
31 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 3 1 1 1 0 0 0 6
32 TAYYAR ÖZBEK 41-019 KOCAELİ O.D. 1 2 0 0 0 0 0 6
33 CEMİL KAYAR 41-394 KOCAELİ O.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
34 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 2 1 0 0 0 5
35 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1 1 0 2 0 0 0 5
36 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
37 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
38 AHMET AYTEKİN 34K-746 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
39 EROL TONYALI 41-561 KOCAELİ O.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
40 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
41 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1 0 2 0 0 0 0 4
42 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
43 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
44 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1 1 0 0 0 0 0 3
45 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
46 VOLKAN YEDİOK 41-701 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
47 HAKKI GÜLER 48B-025 BODRUM S.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
48 NİHAT DABAK 34K-269 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
49 HİLMİ YAZGAN 41-032 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
50 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
51 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 3 0 1 1 0 0 0 3
52 FARUK ÜNLÜ 34A-073 ANADOLU O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
53 NURCAN ÇINAR 34I-103 İSTANBUL O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
54 AZİZ GENÇSOY 34K-647 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
55 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
56 HALİL ÜSTÜN 41-559 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
57 TALAT DRAMALI 34K-633 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
58 SİNAN PAŞAOĞLU 34K-1088 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
59 LEVENT ÖZDOĞDU 27-097 GAZİANTEP K.Y.D.   0 1 0 0 0 0 2
60 EYYÜP BARNA 27K-004 GAZİANTEP O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
61 ALİ TAYLAN 45-505 MANİSA K.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
62 KEMAL ACAR 34D-817 D.K.K.D 3 0 1 0 0 0 0 2
63 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 3 0 0 2 0 0 0 2
64 ALİ ASICI 34K-1077 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
65 MUSTAFA ERSÖNMEZ 41-078 KOCAELİ O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
66 MUHARREM KÜÇÜK 10-173 BALIKESİR K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
67 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1 0 1 0 0 0 0 2
68 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
69 M.HALUK BALABAN 41-491 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
70 EROL ÜNLÜ 34A-103 ANADOLU O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
71 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
72 ALP KÜRŞATÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
73 MURAT YACI 34K-561 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
74 İSLAM İSLAMOĞLU 16-288 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
75 EMİRHAN AHMET ÖNCÜ 41-576 KOCAELİ O.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
76 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
77 RASİM ATAMER 42-403 KONYA S.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
78 GÜLTEKİN KAZANDÖĞER 34K-1100 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
79 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
80 AYTAÇ OZDEN 41-588 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 1         8
2 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 3 2   1       7
3 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 1   1       4
4 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 1           3
5 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 1           3
6 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 4   1         2
7 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3     2       2
8 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1         2
9 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1         2
10 M.HALUK BALABAN 41-491 KOCAELİ O.D. 1   1         2
11 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
2 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
3 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D. 1 1           3
4 HALİL ÜSTÜN 41-559 KOCAELİ O.D. 1 1           3
5 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 3   1         2
6 AYTAÇ OZDEN 41-588 KOCAELİ O.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 3 2 1 1       9
2 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 1 1         5
3 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
4 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
5 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2 1           3
6 NURCAN ÇINAR 34I-103 İSTANBUL O.D. 2 1           3
7 AZİZ GENÇSOY 34K-647 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
8 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4   1         2
9 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 4   1         2
10 MUHARREM KÜÇÜK 10-173 BALIKESİR K.S.Y.D. 2   1         2
11 YALÇİN YAVUZER 41-613 KOCAELİ O.D. 2   1         2
12 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2   1         2
13 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3     1       1
14 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3     1       1
15 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1     1       1
16 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 3     1       1
17 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 2 1         8
2 AHMET AYTEKİN 34K-746 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1         5
3 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 3 1   1       4
4 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2 1           3
5 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
6 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3 1           3
7 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2 1           3
8 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
9 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
10 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3   1         2
11 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
12 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
13 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 4   1         2
14 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1   1         2
15 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 3   1         2
16 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4     1       1
17 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1     1       1
18 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1
19 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3     1       1
20 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 2     1       1
21 RASİM ATAMER 42-403 KONYA S.K.D. 1     1       1
22 GÜLTEKİN KAZANDÖĞER 34K-1100 İSTANBUL A.K.S.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 2 1         8
2 MELİH AMASYALI 34K-991 İSTANBUL A.K.S.D. 2 2 1         8
3 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2   1       7
4 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 3 1           3
5 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
6 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4   1 1       3
7 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
8 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 3 1           3
9 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 4 1           3
10 FARUK ÜNLÜ 34A-073 ANADOLU O.D. 2 1           3
11 URAL SARI 34K-794 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
12 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
13 ALİ ASICI 34K-1077 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
14 MUSTAFA ERSÖNMEZ 41-078 KOCAELİ O.D. 2   1         2
15 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2     1       1
16 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2     1       1
17 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2     1       1
18 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1
19 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 2 1 2         7
2 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 3   2         4
3 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
4 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 3 1           3
5 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 4 1           3
6 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
7 CEMİL KAYAR 41-394 KOCAELİ O.D. 2 1           3
8 EROL TONYALI 41-561 KOCAELİ O.D. 2 1           3
9 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 3     2       2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2 2 2       12
2 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 3 1 2 1       8
3 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 2           6
4 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
5 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4 1           3
6 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3   1 1       3
7 HİLMİ YAZGAN 41-032 KOCAELİ O.D. 1 1           3
8 İSMAİL BOZCAN 10A-006 BALIKESİR O.D. 3   1         2
9 İBRAHİM AKGÜN 07-127 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1         2
10 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 3     1       1
11 İSMAİL KARDAŞ 41-607 KOCAELİ O.D. 3     1       1
12 EMİRHAN AHMET ÖNCÜ 41-576 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 2 3         12
2 KENAN TEKKAN 34K-996 İSTANBUL A.K.S.D. 2 3 1         11
3 AYDIN AKYAZI 10A-010 BALIKESİR O.D. 3 2           6
4 TAYYAR ÖZBEK 41-019 KOCAELİ O.D. 1 2           6
5 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1 1           3
6 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 1           3
7 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3   1 1       3
8 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 3   1 1       3
9 ALİ TAYLAN 45-505 MANİSA K.D. 2   1         2
10 KEMAL ACAR 34D-817 D.K.K.D 3   1         2
11 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 3     1       1
12 ERCAN BALCIK 54-162 SAKARYA Ö.K.S.D. 2     1       1
13 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3     1       1
14 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1     1       1
15 İSLAM İSLAMOĞLU 16-288 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 4 2 2         10
2 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 2   1       7
3 HÜSEYİN USLU 41-230 KOCAELİ O.D. 3   2         4
4 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 3 1           3
5 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1 1           3
6 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 1           3
7 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 1           3
8 NİHAT DABAK 34K-269 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1           3
9 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 4   1         2
10 MİTHAT GÜL 34K-648 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
11 ENES ÖZDOĞDU 27K-034 GAZİANTEP O.D. 1   1         2
12 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
13 EYYÜP BARNA 27K-004 GAZİANTEP O.D. 2   1         2
14 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3     1       1
15 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2     1       1
16 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 4     1       1
17 YALÇİN YAVUZER 41-613 KOCAELİ O.D. 2     1       1
18 ALP KÜRŞATÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 3     1       1
19 MURAT YACI 34K-561 İSTANBUL A.K.S.D. 1     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESUT ARAZ 27T-021 GAZİANTEP K.K.K.D. 4 2   1       7
2 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 4 1 1         5
3 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 1 1         5
4 İBRAHİM AKGÜN 27K-007 GAZİANTEP O.D. 2   1 2       4
5 MURAT ILGAZ 41-459 KOCAELİ O.D. 5   2         4
6 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 1           3
7 ETHEM KOÇ 42-112 KONYA S.K.D. 1 1           3
8 YALÇİN YAVUZER 41-613 KOCAELİ O.D. 2 1           3
9 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 1           3
10 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4   1 1       3
11 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2 1           3
12 HAKKI GÜLER 48B-025 BODRUM S.D. 3 1           3
13 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3   1         2
14 SİNAN PAŞAOĞLU 34K-1088 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
15 LEVENT ÖZDOĞDU 27-097 GAZİANTEP K.Y.D.     1         2
16 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3     1       1
17 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 4     1       1
18 EROL TONYALI 41-561 KOCAELİ O.D. 2     1       1
19 MELİH KURŞUN 10A-003 BALIKESİR O.D. 2     1       1
20 ALİM BAYIR 41-272 KOCAELİ O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 LEVENT ÖZDOĞDU 27K-005 GAZİANTEP O.D. 3 2   2       8
2 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 4 2           6
3 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 2 2           6
4 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5   2 1       5
5 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 1           3
6 HALİL İBRAHİM TOSUN 10A-008 BALIKESİR O.D. 3   1 1       3
7 FATİH ÇALIŞKAN 34K-672 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1 1       3
8 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1 1       3
9 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1 1           3
10 ALİ ÖZKARDEŞ 16-381 BURSA K.S.Y.D. 1 1           3
11 VOLKAN YEDİOK 41-701 KOCAELİ O.D. 1 1           3
12 MURAT ILGAZ 41-459 KOCAELİ O.D. 5   1         2
13 TOLGA ÖZTÜRK 41-666 KOCAELİ O.D. 2   1         2
14 TARİK HADİKOĞLU 27T-006 GAZİANTEP K.K.K.D. 3   1         2
15 RECEP KOZAN 41-728 KOCAELİ O.D. 4   1         2
16 TANJU ALTINTAŞ 10A-002 BALIKESİR O.D. 3     2       2
17 TALAT DRAMALI 34K-633 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
18 ŞERİF AYVAZ 27K-001 GAZİANTEP O.D. 4     1       1
19 EROL ÜNLÜ 34A-103 ANADOLU O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 5 2           6
2 MEHMET TÜRK 34D-702 D.K.K.D 3 1 1 1       6
3 ARDA ÖZYILDIRIM 10A-007 BALIKESİR O.D. 3 1 1         5
4 MEHMET EMİN ÇİFTÇİ 34K-1065 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1   1       4
5 ŞÜKRÜ DAYI 10A-004 BALIKESİR O.D. 1   1 1       3
6 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
7 CEMİL KAYAR 41-394 KOCAELİ O.D. 2   1         2
8 ABDÜLBAKİ BENEK 51-039 NİĞDE K.S.D. 2   1         2