GLOSTER 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 15 13 7 0 0 0 78
2 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5 3 2 4 0 0 0 17
3 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1 4 2 1 0 0 0 17
4 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3 3 2 3 0 0 0 16
5 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 4 1 5 2 0 0 0 15
6 MURAT YAŞAR 27-127 GAZİANTEP K.Y.D. 3 4 0 3 0 0 0 15
7 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 4 3 2 1 0 0 0 14
8 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 3 2 2 3 0 0 0 13
9 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 2 2 2 1 0 0 0 11
10 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 2 2 1 0 0 0 11
11 Hakan ŞAHİN 43-153 KÜTAHYA S.D. 3 2 2 1 0 0 0 11
12 KEMAL ACAR 34D-0817 D.K.K.D 3 2 2 0 0 0 0 10
13 ALİ AKCURA 27-079 GAZİANTEP K.Y.D. 1 2 1 2 0 0 0 10
14 KADİR BÜYÜKKAYA 42-203 KONYA S.K.D. 1 2 1 2 0 0 0 10
15 MEHMET TAŞÇI 63S-001 ŞANLIURFA S.D. 1 1 2 2 0 0 0 9
16 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 4 2 1 1 0 0 0 9
17 MUHAMMET YAMAN 16B-039 BURSA M.E.K.K.K.D. 2 2 1 1 0 0 0 9
18 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 2 1 1 4 0 0 0 9
19 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D. 4 1 3 0 0 0 0 9
20 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 2 2 1 0 0 0 0 8
21 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2 1 0 5 0 0 0 8
22 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER 5 2 1 0 0 0 0 8
23 EŞREF KÜÇÜK BAYAK 63S-019 ŞANLI URFA S.D. 2 1 2 1 0 0 0 8
24 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 3 2 1 0 0 0 0 8
25 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D. 3 1 1 1 0 0 0 6
26 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D. 2 0 3 0 0 0 0 6
27 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D. 1 2 0 0 0 0 0 6
28 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 1 1 0 0 0 6
29 SERKAN TÜRK 34D-0539 D.K.K.D 2 1 1 1 0 0 0 6
30 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
31 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D. 4 1 1 1 0 0 0 6
32 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 2 0 0 0 0 0 6
33 AHMET YÜCEL ÖZGENİŞ 34P-683 KIVGADER 3 1 1 1 0 0 0 6
34 Macit GÖKALP 35Y-312 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 0 2 1 0 0 0 5
35 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 2 1 1 0 0 0 0 5
36 MUSTAFA KÜÇÜKBAYRAK 35Y-236 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 0 1 3 0 0 0 5
37 ÖNDER GÜNAY 34I-104 İSTANBUL O.D. 3 1 1 0 0 0 0 5
38 Yaşar ÖZAL 38E-099 ERCİYES K.S.Y.D. 4 1 0 2 0 0 0 5
39 FARUK İNCİ 63-111 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
40 TACETTİN KILIÇ 06A-114 ANKORDER 2 1 0 1 0 0 0 4
41 TÜMAY AŞÇIOĞLU 27T-022 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 0 2 0 0 0 0 4
42 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 3 0 2 0 0 0 0 4
43 MEHMET NUMAN ARAL 34F-093 KAFES K.K.Ü.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
44 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1 0 1 0 0 0 4
45 MUSTAFA SELAMOĞLU 33-077 MERSİN K.S.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
46 HEYBET AKSOY 06A-019 ANKORDER 4 1 0 1 0 0 0 4
47 MEHMET KARAKUŞ 27-233 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
48 MESUT TAŞCIOĞLU 54-016 SAKARYA Ö.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
49 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 1 0 1 1 0 0 0 3
50 HALİL YALÇIN 33-088 MERSİN K.S.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
51 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
52 ÖZKAN ÜNAL 42-434 KONYA S.K.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
53 NİHAT BALCI 16-508 BURSA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
54 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 3 1 0 0 0 0 0 3
55 AHMET KAYA 41-580 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
56 Celal BEKETLİ 34P-641 KIVGADER 2 0 1 1 0 0 0 3
57 ALİ ATILGAN 27-333 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
58 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
59 MEHMET ALİ TÖRER 27-288 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
60 KEMAL ÖZKÖK 16B-203 BURSA M.E.K.K.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
61 EYÜP KORKMAZ 27-055 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
62 SUAT ORAL 35Y-375 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
63 MURAT CANDAN 16-685 BURSA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
64 ÖMER FARUK DEMİR 34P-766 KIVGADER 1 1 0 0 0 0 0 3
65 YILMAZ GÜÇLÜ 38E-117 ERCİYES K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
66 CİVAN ÇAKIR 34K-889 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
67 ABDULLAH YAVAŞ 34D-674 D.K.K.D 1 1 0 0 0 0 0 3
68 OKTAY KIRLANGIÇ 34P-0938 KIVGADER 2 0 1 1 0 0 0 3
69 SONER TATAR 63-049 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
70 MESUT ÖZLEM 41-720 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
71 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
72 AHMET HIZ 45-318 MANİSA K.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
73 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
74 FATİH KALENDER 27T-034 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
75 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 3 0 1 1 0 0 0 3
76 ADNAN ŞENER 16-404 BURSA K.S.Y.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
77 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
78 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D 1 0 1 1 0 0 0 3
79 HAKAN KANTARMAN 01C-0277 ÇUKUROVA O.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
80 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
81 KADİR YETKİN 34A-119 ANADOLU O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
82 BÜLENT DAĞLARAŞAR 27-149 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
83 MAHMUT ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 0 1 1 0 0 0 3
84 ORHAN EKİNCİ 06A-031 ANKORDER 1 1 0 0 0 0 0 3
85 HALUK GÖKÇE 34K-1010 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
86 Zafaer KURTULUŞ 54-109 SAKARYA Ö.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
87 FATİH SAVRAN 42R-051 KONYA O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
88 MEHMET CANGÜVEN 27-114 GAZİANTEP K.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
89 UMUT ÇUTUK 34S-597 İSTANBUL S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
90 RECEP GÖLMEZ 43-210 KÜTAHYA S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
91 BAHADIR AĞAR 01-012 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
92 MUSA GÜNEŞ 34I-140 İSTANBUL O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
93 KAMURAN KUŞ 34K-994 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
94 İBRAHİM AKTARLA 33-139 MERSİN K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
95 Ali YILMAZ 34S-360 İSTANBUL S.D. 1 0 0 2 0 0 0 2
96 NUROL ÇAKIR 03O-123 AFYONKARAHİSAR K.S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
97 AHMET ATUK 43-018 KÜTAHYA S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
98 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
99 DERVİŞ BAYDİLLİ 63-179 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
100 ÜZEYİR DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
101 İBRAHİM SEMAH 63S-033 ŞANLI URFA S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
102 ERAY YANBUL 34S-511 İSTANBUL S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
103 GÖKSEL DERMEN 34P-796 KIVGADER 1 0 1 0 0 0 0 2
104 DURALİ KARAMAN 42R-084 KONYA O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
105 FERHAN ŞİPALER 34A-122 ANADOLU O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
106 ÖZGÜR SEPIL 27-147 GAZİANTEP K.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
107 ABDULLAH RESÜL ÇIRPAN 06-243 ANKARA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
108 Oktay ŞEN 43-109 KÜTAHYA S.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
109 ONUR KEF 16-472 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
110 Y. CİHANGİR ATAK 06A-101 ANKORDER 1 0 1 0 0 0 0 2
111 MEHMET USLU 42R-078 KONYA O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
112 MEHMET GÜLGEN 63S-047 ŞANLI URFA S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
113 GÖKHAN MANİS 07-030 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
114 Ayhan YÜKSEL 34P-689 KIVGADER 2 0 0 1 0 0 0 1
115 NİHAT DAYICIK 41-065 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
116 MEHMET TÜRKOĞLU 33-151 MERSİN K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
117 MUSTAFA YILDIRIM 33-131 MERSİN K.S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
118 ATİLLA KESKİN 63S-042 ŞANLIURFA S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
119 MEHMET CEMAL SEVGİLİOĞLU 63-010 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
120 OSMAN YOLCU 33-213 MERSİN K.S.D. 4 0 0 1 0 0 0 1
121 NEVZAT KAYGAN 59-122 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
122 MURAT ÖNER 35B-332 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
123 SERDAL KARA 01-234 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
124 Yilmaz TEKDEMİR 34K-850 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
125 EMRE AĞTAŞ 35S-724 İZMİR S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
126 CENGİZ AYYILDIZ 59T-206 TRAKYA K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
127 YURDAKUL İLHAN 41-258 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Hakan ŞAHİN 43-153 KÜTAHYA S.D. 3 2 1         8
2 MURAT YAŞAR 27-127 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1   2       5
3 ALİ AKCURA 27-079 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1   1       4
4 HEYBET AKSOY 06A-019 ANKORDER 4 1   1       4
5 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1           3
6 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5   1 1       3
7 ORHAN EKİNCİ 06A-031 ANKORDER 1 1           3
8 HALUK GÖKÇE 34K-1010 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
9 Zafaer KURTULUŞ 54-109 SAKARYA Ö.K.S.D. 1 1           3
10 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1   1         2
11 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
12 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D. 4   1         2
13 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D. 3   1         2
14 ÖZKAN ÜNAL 42-434 KONYA S.K.D. 2   1         2
15 MAHMUT ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 2   1         2
16 Y. CİHANGİR ATAK 06A-101 ANKORDER 1   1         2
17 KADİR BÜYÜKKAYA 42-203 KONYA S.K.D. 1     1       1
18 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 2     1       1
19 Ali YILMAZ 34S-360 İSTANBUL S.D. 1     1       1
20 YURDAKUL İLHAN 41-258 KOCAELİ O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 1 1 1       6
2 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 4 2           6
3 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D. 4   2         4
4 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 2 1           3
5 MEHMET NUMAN ARAL 34F-093 KAFES K.K.Ü.D. 1 1           3
6 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 3 1           3
7 BÜLENT DAĞLARAŞAR 27-149 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1           3
8 KADİR BÜYÜKKAYA 42-203 KONYA S.K.D. 1   1         2
9 ONUR KEF 16-472 BURSA K.S.Y.D. 1   1         2
10 MAHMUT ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 2     1       1
11 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D. 2     1       1
12 ÜZEYİR DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2     1       1
13 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 2 3 1       13
2 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1           3
3 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
4 MUSTAFA SELAMOĞLU 33-077 MERSİN K.S.D. 2 1           3
5 HAKAN KANTARMAN 01C-0277 ÇUKUROVA O.D. 3 1           3
6 İBRAHİM YÖNET 34S-133 İSTANBUL S.D. 1 1           3
7 KADİR YETKİN 34A-119 ANADOLU O.D. 1 1           3
8 MUHAMMET YAMAN 16B-039 BURSA M.E.K.K.K.D. 2 1           3
9 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2     2       2
10 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 2   1         2
11 ÖZGÜR SEPIL 27-147 GAZİANTEP K.Y.D. 2   1         2
12 ABDULLAH RESÜL ÇIRPAN 06-243 ANKARA K.S.Y.D. 1   1         2
13 Oktay ŞEN 43-109 KÜTAHYA S.D. 3   1         2
14 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 4     1       1
15 CENGİZ AYYILDIZ 59T-206 TRAKYA K.K.K.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 2 1 1       9
2 HALİT KARAOĞLU 01-005 SEYHAN K.Ö.K.D. 4 1           3
3 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 2 1           3
4 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1 1           3
5 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 1           3
6 FATİH KALENDER 27T-034 GAZİANTEP K.K.K.D. 2 1           3
7 MEHMET İREZ 07-131 ANTALYA K.S.Y.D. 3   1 1       3
8 ADNAN ŞENER 16-404 BURSA K.S.Y.D. 3 1           3
9 MUHARREM KERVANCI 27-136 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
10 ADİL YILMAZ 34D-767 D.K.K.D 1   1         2
11 EŞREF KÜÇÜK BAYAK 63S-019 ŞANLI URFA S.D. 2   1         2
12 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D. 2   1         2
13 HALİL YALÇIN 33-088 MERSİN K.S.D. 4   1         2
14 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D. 2   1         2
15 DURALİ KARAMAN 42R-084 KONYA O.D. 2   1         2
16 FERHAN ŞİPALER 34A-122 ANADOLU O.D. 1   1         2
17 ALİ AKCURA 27-079 GAZİANTEP K.Y.D. 1     1       1
18 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5     1       1
19 Yaşar ÖZAL 38E-099 ERCİYES K.S.Y.D. 4     1       1
20 TACETTİN KILIÇ 06A-114 ANKORDER 2     1       1
21 AHMET YÜCEL ÖZGENİŞ 34P-683 KIVGADER 3     1       1
22 MUSA GÜNEŞ 34I-140 İSTANBUL O.D. 2     1       1
23 EMRE AĞTAŞ 35S-724 İZMİR S.D. 2     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 4 1 1       15
2 SERKAN TÜRK 34D-0539 D.K.K.D 2 1 1         5
3 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 4   2         4
4 MURAT YAŞAR 27-127 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1   1       4
5 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
6 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2 1           3
7 AHMET HIZ 45-318 MANİSA K.D. 3 1           3
8 ÖNDER GÜNAY 34I-104 İSTANBUL O.D. 3 1           3
9 EŞREF KÜÇÜK BAYAK 63S-019 ŞANLI URFA S.D. 2   1         2
10 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 2   1         2
11 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3   1         2
12 GÖKSEL DERMEN 34P-796 KIVGADER 1   1         2
13 Celal BEKETLİ 34P-641 KIVGADER 2   1         2
14 HASAN BOZKIR 34D-792 D.K.K.D 1     1       1
15 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3     1       1
16 MUSTAFA SELAMOĞLU 33-077 MERSİN K.S.D. 2     1       1
17 AHMET OĞUZ ALAYLI 55-010 KARADENİZ K.S.Y.D. 2     1       1
18 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1     1       1
19 SERDAL KARA 01-234 SEYHAN K.Ö.K.D. 2     1       1
20 Yilmaz TEKDEMİR 34K-850 İSTANBUL A.K.S.D. 1     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 4 2           6
2 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5 1 1         5
3 AHMET YÜCEL ÖZGENİŞ 34P-683 KIVGADER 3 1 1         5
4 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 1         5
5 FARUK İNCİ 63-111 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2 1 1         5
6 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 2     3       3
7 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1 1           3
8 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
9 SONER TATAR 63-049 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1 1           3
10 MESUT ÖZLEM 41-720 KOCAELİ O.D. 1 1           3
11 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2   1         2
12 BEKİR KILIÇ 38E-049 ERCİYES K.S.Y.D. 2   1         2
13 Macit GÖKALP 35Y-312 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2   1         2
14 İBRAHİM SEMAH 63S-033 ŞANLI URFA S.D. 1   1         2
15 ERAY YANBUL 34S-511 İSTANBUL S.D. 1   1         2
16 MEHMET TAŞÇI 63S-001 ŞANLIURFA S.D. 1     1       1
17 OKTAY KIRLANGIÇ 34P-0938 KIVGADER 2     1       1
18 OSMAN YOLCU 33-213 MERSİN K.S.D. 4     1       1
19 NEVZAT KAYGAN 59-122 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1     1       1
20 MURAT ÖNER 35B-332 BAŞKENT K.S.Ü.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1 1 1         5
2 MUHAMMET YAMAN 16B-039 BURSA M.E.K.K.K.D. 2 1 1         5
3 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5 1           3
4 UTKU DEMİRTAŞ 06A-132 ANKORDER 2 1           3
5 MURAT YAŞAR 27-127 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1           3
6 ALİ AKCURA 27-079 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
7 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
8 KADİR BÜYÜKKAYA 42-203 KONYA S.K.D. 1 1           3
9 Hakan ŞAHİN 43-153 KÜTAHYA S.D. 3   1 1       3
10 CİVAN ÇAKIR 34K-889 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
11 ABDULLAH YAVAŞ 34D-674 D.K.K.D 1 1           3
12 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1         2
13 OKTAY KIRLANGIÇ 34P-0938 KIVGADER 2   1         2
14 KEMAL ACAR 34D-0817 D.K.K.D 3   1         2
15 AHMET ATUK 43-018 KÜTAHYA S.D. 1   1         2
16 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1   1         2
17 DERVİŞ BAYDİLLİ 63-179 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 1   1         2
18 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D. 4   1         2
19 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 4     1       1
20 MEHMET TAŞÇI 63S-001 ŞANLIURFA S.D. 1     1       1
21 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3     1       1
22 ÜZEYİR DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2     1       1
23 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D. 3     1       1
24 MUSTAFA KÜÇÜKBAYRAK 35Y-236 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2     1       1
25 ATİLLA KESKİN 63S-042 ŞANLIURFA S.D. 1     1       1
26 MEHMET CEMAL SEVGİLİOĞLU 63-010 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 3 1 1 2       7
2 KEMAL ACAR 34D-0817 D.K.K.D 3 1 1         5
3 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 4 1 1         5
4 KADİR BÜYÜKKAYA 42-203 KONYA S.K.D. 1 1   1       4
5 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D. 4 1   1       4
6 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3 1           3
7 Yaşar ÖZAL 38E-099 ERCİYES K.S.Y.D. 4 1           3
8 ÖMER FARUK DEMİR 34P-766 KIVGADER 1 1           3
9 YILMAZ GÜÇLÜ 38E-117 ERCİYES K.S.Y.D. 1 1           3
10 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2   1         2
11 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 2   1         2
12 TÜMAY AŞÇIOĞLU 27T-022 GAZİANTEP K.K.K.D. 2   1         2
13 NUROL ÇAKIR 03O-123 AFYONKARAHİSAR K.S.D. 2   1         2
14 MEHMET NUMAN ARAL 34F-093 KAFES K.K.Ü.D. 1     1       1
15 MEHMET TÜRKOĞLU 33-151 MERSİN K.S.D. 1     1       1
16 MUSTAFA YILDIRIM 33-131 MERSİN K.S.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 3 2 1       14
2 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 4   3 1       7
3 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER 5 2           6
4 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3   1 1       3
5 EŞREF KÜÇÜK BAYAK 63S-019 ŞANLI URFA S.D. 2 1           3
6 EYÜP KORKMAZ 27-055 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1           3
7 SUAT ORAL 35Y-375 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 1           3
8 MURAT CANDAN 16-685 BURSA K.S.Y.D. 1 1           3
9 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3   1         2
10 MURAT ERGÜN 27-293 GAZİANTEP K.Y.D. 3   1         2
11 İBRAHİM AKTARLA 33-139 MERSİN K.S.D. 1   1         2
12 MUHAMMET YAMAN 16B-039 BURSA M.E.K.K.K.D. 2     1       1
13 SERKAN TÜRK 34D-0539 D.K.K.D 2     1       1
14 SONER BOZKURT 34K-995 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1
15 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2     1       1
16 Ali YILMAZ 34S-360 İSTANBUL S.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET TANRIYAKUL 06A-126 ANKORDER 1 2           6
2 TAYFUN ÇAĞLAYANDERE 34K-801 İSTANBUL A.K.S.D. 1 2           6
3 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5 1   1       4
4 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D. 2   2         4
5 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 3   2         4
6 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3 1           3
7 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 4   1 1       3
8 ALİ ATILGAN 27-333 GAZİANTEP K.Y.D. 2 1           3
9 MEHMET YILGIN 27T-009 GAZİANTEP K.K.K.D. 3 1           3
10 MEHMET ALİ TÖRER 27-288 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
11 KEMAL ÖZKÖK 16B-203 BURSA M.E.K.K.K.D. 1 1           3
12 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2   1         2
13 GÖKŞİN ERDAĞLI 59-113 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 3   1         2
14 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 3   1         2
15 ALİ AKCURA 27-079 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1         2
16 MUSTAFA KÜÇÜKBAYRAK 35Y-236 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2     2       2
17 KAMURAN KUŞ 34K-994 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
18 Yaşar ÖZAL 38E-099 ERCİYES K.S.Y.D. 4     1       1
19 KADİR ANLADI 27-185 GAZİANTEP K.Y.D. 1     1       1
20 GÖKHAN MANİS 07-030 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1
21 Ayhan YÜKSEL 34P-689 KIVGADER 2     1       1
22 NİHAT DAYICIK 41-065 KOCAELİ O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 2 2 2       12
2 SAİD KERİM ZAFER 33-153 MERSİN K.S.D. 3 2   1       7
3 MURAT YAŞAR 27-127 GAZİANTEP K.Y.D. 3 1           3
4 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1           3
5 NİHAT BALCI 16-508 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
6 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 3 1           3
7 AHMET KAYA 41-580 KOCAELİ O.D. 1 1           3
8 SİNAN ÖZTÜRK 35S-1019 İZMİR S.D. 2   1         2
9 MUSTAFA KÜÇÜKBAYRAK 35Y-236 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2   1         2
10 MEHMET KARAHAN 34P-609 KIVGADER 5   1         2
11 TÜMAY AŞÇIOĞLU 27T-022 GAZİANTEP K.K.K.D. 2   1         2
12 MEHMET TAŞÇI 63S-001 ŞANLIURFA S.D. 1   1         2
13 ÖNDER GÜNAY 34I-104 İSTANBUL O.D. 3   1         2
14 BAHADIR AĞAR 01-012 SEYHAN K.Ö.K.D. 3   1         2
15 EŞREF KÜÇÜK BAYAK 63S-019 ŞANLI URFA S.D. 2     1       1
16 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2     1       1
17 Celal BEKETLİ 34P-641 KIVGADER 2     1       1
18 MUSA GÜNEŞ 34I-140 İSTANBUL O.D. 2     1       1
19 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 1     1       1
20 MEHMET GÜLGEN 63S-047 ŞANLI URFA S.D. 2     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET TAŞÇI 63S-001 ŞANLIURFA S.D. 1 1 1         5
2 BURAK NALBANT 06-010 ANKARA K.S.Y.D. 2 1           3
3 MEHMET DİNÇER YEŞİLDAL 34D-588 D.K.K.D 4 1           3
4 KEMAL ACAR 34D-0817 D.K.K.D 3 1           3
5 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 2 1           3
6 AHMET ÇELIKBAŞ 33-065 MERSİN K.S.D. 3 1           3
7 Macit GÖKALP 35Y-312 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2   1 1       3
8 TACETTİN KILIÇ 06A-114 ANKORDER 2 1           3
9 MEHMET KARAKUŞ 27-233 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1           3
10 MESUT TAŞCIOĞLU 54-016 SAKARYA Ö.K.S.D. 1 1           3
11 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 1   1         2
12 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 4   1         2
13 H.ERMAN ÇETİN 06A-095 ANKORDER 2   1         2
14 FATİH SAVRAN 42R-051 KONYA O.D. 2   1         2
15 MEHMET CANGÜVEN 27-114 GAZİANTEP K.Y.D. 2   1         2
16 UMUT ÇUTUK 34S-597 İSTANBUL S.D. 2   1         2
17 RECEP GÖLMEZ 43-210 KÜTAHYA S.D. 1   1         2
18 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 2     1       1
19 FATİH KARAKUŞ 63-063 ŞANLIURFA K.S.Y.D. 2     1       1
20 Gürcan SARIHAN 16-664 BURSA K.S.Y.D. 5     1       1
21 AHMET ÖĞÜTCEN 41-538 KOCAELİ O.D. 3     1       1
22 HALİL YALÇIN 33-088 MERSİN K.S.D. 4     1       1
23 Sunay ARABACI 16-469 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1
24 ÖZKAN ÜNAL 42-434 KONYA S.K.D. 2     1       1
25 MEHMET USLU 42R-078 KONYA O.D. 1     1       1