MALINUA 2018 SEZONU

MERSİN - ANKARA - BOĞAZİÇİ - TÜRKİYE -KDZ.EREĞLİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik TOPLAM 
1 SELÇUK ERDEM 34S-222 İSTANBUL SERN. 1 1 1 0 0 1 1 0 1 0 34
2 ERDOĞAN SULUOVA 55-146 KARADENİZ K.S.Y.D. 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 15
3 FERHAT KURKUŞ 55-042 KARADENİZ K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 14
4 TAYFUN AKAR 59T-154 TRAKYA K.K.K.D. 0 0 0 1 1 0 1 0 0 1 13
5 TANSEL ETGÜR 34F-066 KAFES K.K.Ü.D. 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 12
6 MUSTAFA TAŞ 33-039 MERSİN K.S.D. 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 12
7 ALİ KAHRAMAN 38-056 KAYSERİ K.S.Y.D. 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 11
8 TOLGA GÜNAYDIN 38-254 KAYSERİ K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 11
9 SERVET ŞAHİN 34K-1055 İSTANBUL A.K.S.D. 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 10
10 M.UĞUR YASEMEN 34K-1108 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 9
11 HALİL İBRAHİM YILDIZ   KONYA 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 8
12 SERKAN YILDIZ 34D-460 D.K.K.D. 0 0 0 3 1 0 0 0 0 0 7
13 ALİ ÇATAK 42-264 KONYA S.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 7
14 FERDİ LALE 34S-268 İSTANBUL S.D. 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 7
15 MUSTAFA YILDIZ 42-220 KONYA S.K.D. 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 6
16 ÜRFET ŞENOCAK 06-182 ANKARA K.S.Y.D. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 6
17 ALİ YAZGAÇ 34İ-039 İSTANBUL O.D. 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 6
18 HASAN EROL 06-118 ANKARA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
19 ADNAN TEPE 34K-832 İSTANBUL A.K.S.D. 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 5
20 CAN KOKİ 34-425   1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
21 M.FATİH TOKGÜL 34K-832 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
22 MUSTAFA İLTER 42-393 KONYA S.K.D. 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 5
23 KADİR ŞAHİN 06-125 ANKARA K.S.Y.D. 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
24 TURAN BULUT 42-334 KONYA S.K.D. 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
25 ALİ ÖZGÜL 42-168 KONYA S.K.D. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
26 LÜTFÜ UZUN 34S-285 İSTANBUL SERN. 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
27 TEYFİK ÇALKAYA   KONYA 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
28 HÜSEYİN ASAN 55B-015 BAFRA O.D. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
29 MURAT AYKENT 38-022 KAYSERİ K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
30 SEMİH CANBAKICI 42-407 KONYA S.K.D. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
31 TAMER UZUN 06-039 ANKARA K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
32 HAMDİ YİĞİT   KAPODOKYA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
33 İSMAİL DENİZ 67E-004 KARADENİZ E.O.D. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
34 METİN ÇETİN 34K-968 İSTANBUL A.K.S.D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2
35 OĞUZ ADIGÜZEL 38-010 KAYSERİ K.S.Y.D. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
36 UĞUR DURAK 33-038 MERSİN K.S.D. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
17 DERVİŞ EROL 06-077 ANKARA K.S.Y.D. 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
26 ZEKİ DÖNMEZ 38-006 KAYSERİ K.S.Y.D. 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik TOPLAM 
1 ERDOĞAN SULUOVA 55-146 KARADENİZ K.S.Y.D.     1     1         13
2 TOLGA GÜNAYDIN 38-254 KAYSERİ K.S.Y.D.     1       1       11
3 FERHAT KURKUŞ 55-042 KARADENİZ K.S.Y.D. 1 1                 9
4 HALİL İBRAHİM YILDIZ   KONYA 1   1               8
5 ALİ YAZGAÇ 34İ-039 İSTANBUL O.D.               1     6
6 ÜRFET ŞENOCAK 06-182 ANKARA K.S.Y.D. 1                   5
7 M.FATİH TOKGÜL 34K-832 İSTANBUL A.K.S.D. 1                   5
8 MUSTAFA İLTER 42-393 KONYA S.K.D.         1       1   5
9 ALİ KAHRAMAN 38-056 KAYSERİ K.S.Y.D.   1                 4
10 FERDİ LALE 34S-268 İSTANBUL S.D.   1                 4
11 LÜTFÜ UZUN 34S-285 İSTANBUL SERN.   1                 4
12 SERKAN YILDIZ 34D-460 D.K.K.D.       1 1           3
13 TAMER UZUN 06-039 ANKARA K.S.Y.D.     1               3
14 TAYFUN AKAR 59T-154 TRAKYA K.K.K.D.                   1 2
15 OĞUZ ADIGÜZEL 38-010 KAYSERİ K.S.Y.D.       1             2
16 UĞUR DURAK 33-038 MERSİN K.S.D.       1             2
17 ZEKİ DÖNMEZ 38-006 KAYSERİ K.S.Y.D.         1           1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik TOPLAM 
1 TAYFUN AKAR 59T-154 TRAKYA K.K.K.D.       1 1   1       11
2 SERVET ŞAHİN 34K-1055 İSTANBUL A.K.S.D.           1         10
3 M.UĞUR YASEMEN 34K-1108 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1                 9
4 MUSTAFA TAŞ 33-039 MERSİN K.S.D.   1 1               7
5 ALİ ÇATAK 42-264 KONYA S.K.D. 1     1             7
6 ALİ KAHRAMAN 38-056 KAYSERİ K.S.Y.D. 1       1           6
7 TANSEL ETGÜR 34F-066 KAFES K.K.Ü.D.               1     6
8 FERHAT KURKUŞ 55-042 KARADENİZ K.S.Y.D. 1                   5
9 TURAN BULUT 42-334 KONYA S.K.D.   1                 4
10 ALİ ÖZGÜL 42-168 KONYA S.K.D.                 1   4
11 FERDİ LALE 34S-268 İSTANBUL S.D.     1               3
12 SEMİH CANBAKICI 42-407 KONYA S.K.D.     1               3
13 SERKAN YILDIZ 34D-460 D.K.K.D.       1             2
14 METİN ÇETİN 34K-968 İSTANBUL A.K.S.D.                   1 2
15 ÜRFET ŞENOCAK 06-182 ANKARA K.S.Y.D.         1           1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik 1.lik 2.lik 3.lük 4.lük 5.lik TOPLAM 
1 SELÇUK ERDEM 34S-222 İSTANBUL SERN. 1 1 1     1 1   1   34
2 TANSEL ETGÜR 34F-066 KAFES K.K.Ü.D.               1     6
3 MUSTAFA YILDIZ 42-220 KONYA S.K.D.   1               1 6
4 MUSTAFA TAŞ 33-039 MERSİN K.S.D. 1                   5
5 HASAN EROL 06-118 ANKARA K.S.Y.D. 1                   5
6 ADNAN TEPE 34K-832 İSTANBUL A.K.S.D.   1     1           5
7 CAN KOKİ 34-425   1                   5
8 KADİR ŞAHİN 06-125 ANKARA K.S.Y.D.   1                 4
9 TEYFİK ÇALKAYA   KONYA     1               3
10 HÜSEYİN ASAN 55B-015 BAFRA O.D.     1               3
11 MURAT AYKENT 38-022 KAYSERİ K.S.Y.D.     1               3
12 SERKAN YILDIZ 34D-460 D.K.K.D.       1             2
13 ERDOĞAN SULUOVA 55-146 KARADENİZ K.S.Y.D.       1             2
14 HAMDİ YİĞİT   KAPODOKYA       1             2
15 İSMAİL DENİZ 67E-004 KARADENİZ E.O.D.       1             2
16 ALİ KAHRAMAN 38-056 KAYSERİ K.S.Y.D.         1           1
17 DERVİŞ EROL 06-077 ANKARA K.S.Y.D.         1           1