PARIZIEN 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 5 3 4 3 0 0 0 20
2 Emrah ÖZTEMİZ 09-185 AYDIN K.S.Y.D. 4 3 1 0 0 0 0 11
3 İLYAS KÜÇÜKBALCI 42-333 KONYA S.K.D. 1 3 0 2 0 0 0 11
4 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 2 2 0 0 0 0 10
5 ALİ SEP 07-112 ANTALYA K.S.Y.D. 2 2 0 3 0 0 0 9
6 Yasin YILDIZ 10A-022 BALIKESİR O.D. 3 3 0 0 0 0 0 9
7 Osman YILDIZ 34K-053 İSTANBUL A.K.S.D. 3 2 1 0 0 0 0 8
8 Üzeyir DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2 1 2 1 0 0 0 8
9 TANSEL İLDAM 10-207 BALIKESİR K.S.Y.D. 3 2 1 0 0 0 0 8
10 Necmi KASALOĞLU 09A-001 AYDIN K.K.D. 3 1 2 0 0 0 0 7
11 İLTER AKYOL 10-141 BALIKESİR K.S.Y.D. 3 1 2 0 0 0 0 7
12 MEHMET KOÇYİĞİT 10A-005 BALIKESİR O.D. 2 2 0 0 0 0 0 6
13 İBRAHİM AKÇALI 01-095 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1 1 0 0 0 0 5
14 HARUN COŞKUN 01-074 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
15 OKAN AYMAN 34S-406 İSTANBUL S.D. 3 1 1 0 0 0 0 5
16 MURAT ELBÜKEN 59-204 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
17 BAHRİ UÇKAÇ 07-040 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1 0 0 0 0 5
18 YALÇİN KARTALOĞLU 16-549 BURSA K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
19 MEHMET ŞEHİR 21-030 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
20 ZAFER ENGİNÖZ 10-010 BALIKESİR K.S.Y.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
21 SERKAN SEREMET 16-518 BURSA K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
22 MURAT ÇINAR 07-098 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
23 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
24 MEHMET ŞAHİN 64-063 UŞAK K.K.K.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
25 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
26 MUAMMER KILIÇ 07-036 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
27 İBRAHİM SARITAŞ 07-243 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
28 HAMİT GÜLER 64-047 UŞAK K.K.K.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
29 GÖKHAN DUMAN 51-073 NİĞDE K.S.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
30 TUNCAY TOK 34K-059 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
31 ERSAN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
32 ÖKKEŞ DOĞAN 01-027 SEYHAN K.Ö.K.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
33 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 0 0 2 0 0 0 2
34 CÜNEYT ONUK 41-110 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
35 NECMİ TEKİN 43-181 KÜTAHYA S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
36 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
37 ÇÜNEL DEMIRATAN 64-108 UŞAK K.K.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
38 ÖZCAN GÜLERYÜZ 35Y-345 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
39 MUSTAFA YALÇIN TOSUN 33-040 MERSİN K.S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
40 YİLMAZ ÇAKMAK 16-125 BURSA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
41 YÜKSEL BOZKUŞLUOĞLU 64-048 UŞAK K.K.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
42 Cüneyt CANDAN 16-656 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
43 Hasan MUTLU 42-166 KONYA S.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
44 MUSTAFA BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
45 RECEP KUŞELİ 45-396 MANİSA K.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
46 NİHAT PLANALI 16-339 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ SEP 07-112 ANTALYA K.S.Y.D. 2 2           6
2 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 5 1 1         5
3 Emrah ÖZTEMİZ 09-185 AYDIN K.S.Y.D. 4 1 1         5
4 BAHRİ UÇKAÇ 07-040 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1         5
5 MUAMMER KILIÇ 07-036 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
6 İBRAHİM SARITAŞ 07-243 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1 1       3
7 HAMİT GÜLER 64-047 UŞAK K.K.K.D. 2 1           3
8 GÖKHAN DUMAN 51-073 NİĞDE K.S.D. 1 1           3
9 MUSTAFA YALÇIN TOSUN 33-040 MERSİN K.S.D. 2   1         2
10 YİLMAZ ÇAKMAK 16-125 BURSA K.S.Y.D. 1   1         2
11 YÜKSEL BOZKUŞLUOĞLU 64-048 UŞAK K.K.K.D. 1   1         2
12 ERSAN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 2     1       1
13 SERKAN SEREMET 16-518 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1
14 NİHAT PLANALI 16-339 BURSA K.S.Y.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 5 1 2 1       8
2 TANSEL İLDAM 10-207 BALIKESİR K.S.Y.D. 3 2           6
3 İLYAS KÜÇÜKBALCI 42-333 KONYA S.K.D. 1 1   1       4
4 Emrah ÖZTEMİZ 09-185 AYDIN K.S.Y.D. 4 1           3
5 Osman YILDIZ 34K-053 İSTANBUL A.K.S.D. 3 1           3
6 MURAT ELBÜKEN 59-204 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2 1           3
7 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 2   1         2
8 OKAN AYMAN 34S-406 İSTANBUL S.D. 3   1         2
9 ÇÜNEL DEMIRATAN 64-108 UŞAK K.K.K.D. 1   1         2
10 ÖZCAN GÜLERYÜZ 35Y-345 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1   1         2
11 ALİ SEP 07-112 ANTALYA K.S.Y.D. 2     1       1
12 MUSTAFA BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1
13 RECEP KUŞELİ 45-396 MANİSA K.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Yasin YILDIZ 10A-022 BALIKESİR O.D. 3 2           6
2 İLYAS KÜÇÜKBALCI 42-333 KONYA S.K.D. 1 1           3
3 İLTER AKYOL 10-141 BALIKESİR K.S.Y.D. 3 1           3
4 MEHMET ŞEHİR 21-030 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1 1           3
5 HARUN COŞKUN 01-074 SEYHAN K.Ö.K.D. 2   1         2
6 CÜNEYT ONUK 41-110 KOCAELİ O.D. 1   1         2
7 NECMİ TEKİN 43-181 KÜTAHYA S.D. 1   1         2
8 Hasan MUTLU 42-166 KONYA S.K.D. 1     1       1
9 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 5 1 1 2       7
2 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 1 2         7
3 MEHMET KOÇYİĞİT 10A-005 BALIKESİR O.D. 2 2           6
4 Üzeyir DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2   2 1       5
5 ZAFER ENGİNÖZ 10-010 BALIKESİR K.S.Y.D. 1 1   1       4
6 İLYAS KÜÇÜKBALCI 42-333 KONYA S.K.D. 1 1           3
7 HARUN COŞKUN 01-074 SEYHAN K.Ö.K.D. 2 1           3
8 OKAN AYMAN 34S-406 İSTANBUL S.D. 3 1           3
9 SERKAN SEREMET 16-518 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
10 TANSEL İLDAM 10-207 BALIKESİR K.S.Y.D. 3   1         2
11 MURAT ELBÜKEN 59-204 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 2   1         2
12 ÖKKEŞ DOĞAN 01-027 SEYHAN K.Ö.K.D. 3   1         2
13 ERKAN TUNCAR 59-080 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1     1       1
14 ALİ SEP 07-112 ANTALYA K.S.Y.D. 2     1       1
15 Cüneyt CANDAN 16-656 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İBRAHİM AKÇALI 01-095 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1 1         5
2 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 3 1           3
3 Üzeyir DUMANLI 42R-069 KONYA O.D. 2 1           3
4 Yasin YILDIZ 10A-022 BALIKESİR O.D. 3 1           3
5 Emrah ÖZTEMİZ 09-185 AYDIN K.S.Y.D. 4 1           3
6 MEHMET ŞAHİN 64-063 UŞAK K.K.K.D. 1 1           3
7 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1           3
8 İLTER AKYOL 10-141 BALIKESİR K.S.Y.D. 3   1         2
9 Necmi KASALOĞLU 09A-001 AYDIN K.K.D. 3   1         2
10 TUNCAY TOK 34K-059 İSTANBUL A.K.S.D. 1   1         2
11 İLYAS KÜÇÜKBALCI 42-333 KONYA S.K.D. 1     1       1
12 MEHMET ŞEHİR 21-030 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1     1       1
13 ERSAN YAĞ 01-080 SEYHAN K.Ö.K.D. 2     1       1
14 YALÇİN KARTALOĞLU 16-549 BURSA K.S.Y.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Necmi KASALOĞLU 09A-001 AYDIN K.K.D. 3 1 1         5
2 Osman YILDIZ 34K-053 İSTANBUL A.K.S.D. 3 1 1         5
3 YALÇİN KARTALOĞLU 16-549 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
4 MURAT ÇINAR 07-098 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1 1       3
5 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D. 2 1           3
6 İLTER AKYOL 10-141 BALIKESİR K.S.Y.D. 3   1         2
7 ALİ SEP 07-112 ANTALYA K.S.Y.D. 2     1       1