YORKSHIRE 2018 SEZONU

KONYA - ANKARA - İSTANBUL - ŞANLIURFA - KOCAELİ

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 19 11 7 0 0 0 86
2 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 6 9 8 0 0 0 44
3 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4 6 5 4 0 0 0 32
4 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 6 3 2 0 0 0 26
5 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 3 6 2 2 0 0 0 24
6 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 4 3 2 0 0 0 20
7 METİN ÇORAPÇILAR 10A-012 BALIKESİR O.D. 4 4 2 2 0 0 0 18
8 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2 3 2 4 0 0 0 17
9 BERK BİNGÖL 41-650 KOCAELİ O.D. 4 2 3 2 0 0 0 14
10 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D. 2 2 3 1 0 0 0 13
11 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4 0 4 5 0 0 0 13
12 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D 5 2 3 0 0 0 0 12
13 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1 1 4 1 0 0 0 12
14 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 3 3 1 0 0 0 0 11
15 RECEP DÜREN 45-494 MANİSA K.D. 2 2 2 0 0 0 0 10
16 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 3 2 0 3 0 0 0 9
17 BURHAN DEMİRALP 35K-241 İZMİR K.S.Y.D. 4 1 2 2 0 0 0 9
18 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1 0 3 2 0 0 0 8
19 Ahmet Nami TÜRKELLİ 41-546 KOCAELİ O.D. 5 1 2 1 0 0 0 8
20 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D. 2 2 0 2 0 0 0 8
21 Aziz BEKAR 41-342 KOCAELİ O.D. 1 1 2 0 0 0 0 7
22 MUSTAFA YOĞURTÇU 50-004 KAPADOKYA O.D. 2 2 0 1 0 0 0 7
23 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
24 NUSRET SAPSIZ 46K-002 KAHRAMANMARAŞ O.D. 2 1 1 1 0 0 0 6
25 SALİH KARACAN 41-223 KOCAELİ O.D. 2 2 0 0 0 0 0 6
26 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 3 0 2 1 0 0 0 5
27 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D. 2 1 0 2 0 0 0 5
28 MEHMET KÖSE 41-590 KOCAELİ O.D. 4 0 2 1 0 0 0 5
29 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D. 3 1 0 2 0 0 0 5
30 FATİH YILMAZ 55-112 KARADENİZ K.S.Y.D. 3 1 0 1 0 0 0 4
31 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D. 3 0 1 2 0 0 0 4
32 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D. 3 0 1 2 0 0 0 4
33 ZEYNEL ATAY 35B-244 BORNOVA K.S.Y.D. 2 1 0 1 0 0 0 4
34 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D. 1 1 0 1 0 0 0 4
35 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 3 0 2 0 0 0 0 4
36 HÜSEYİN GÜMÜŞ 14-037 BOLU O.D. 1 0 2 0 0 0 0 4
37 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1 0 1 0 0 0 4
38 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
39 Mehmet Ali Nurettin ANGI 35Y-286 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
40 MUZAFFER ISEN 41-697 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
41 Murat BİÇER 41-399 KOCAELİ O.D. 1 0 1 1 0 0 0 3
42 ZEKİ ÇİÇEK 41-292 KOCAELİ O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
43 Önder ÖNDE 10O-002 EDREMİT O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
44 ŞENEL ÖNCÜ 41-721 KOCAELİ O.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
45 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
46 AYKUT YURTDAŞ 41-208 KOCAELİ O.D. 3 0 1 1 0 0 0 3
47 Ahmet DİRLİKLİ 45-316 MANİSA K.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
48 MUSTAFA BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
49 Adnan SARIKAYA 41-507 KOCAELİ O.D. 1 1 0 0 0 0 0 3
50 FATİH ELLİALTIOĞLU 41-691 KOCAELİ O.D. 4 0 1 1 0 0 0 3
51 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D. 3 1 0 0 0 0 0 3
52 TAYFUN KARANFIL 35Y-366 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 1 0 0 0 0 0 3
53 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
54 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 2 0 0 2 0 0 0 2
55 MURAT EMRE İNAN 41-402 KOCAELİ O.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
56 ADNAN JAJI 06A-067 ANKORDER 1 0 1 0 0 0 0 2
57 FATİH CAMCIOĞLU 41-571 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
58 OĞUZ DEMİRCAN 34K-1030 İSTANBUL A.K.S.D. 3 0 1 0 0 0 0 2
59 EROL TONYALI 41-561 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
60 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
61 SABAHATTİN ŞIRIN 07-346 ANTALYA K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
62 SALİH ÇELEBİ 34S-549 İSTANBUL S.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
63 BAYRAM COŞKUN 33-145 MERSİN K.S.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
64 SÜLEYMAN TABAKOĞLU 35T-010 TİRE K.S.Y.D. 2 0 1 0 0 0 0 2
65 FARUK SARIKAYA 09A-003 AYDIN K.K.D. 1 0 1 0 0 0 0 2
66 SEDAT CİNİBİZ 45T-001 TURGUTLU K.S.Y.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
67 BURAK AKBULAK 35S-1100 İZMİR S.D. 2 0 0 1 0 0 0 1
68 Kanber ANGAY 59-009 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
69 BURAK ÇELİK 34I-216 İSTANBUL O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1
70 ALP KÜRŞAT ÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 5 0 0 1 0 0 0 1
71 NEDİM YOLCU 10B-023 BANDIRMA K.S.Y.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
72 GÖKHAN CANLI 06A-017 ANKORDER 2 0 0 1 0 0 0 1
73 UĞUR ASLAN 16-520 BURSA K.S.Y.D. 4 0 0 1 0 0 0 1
74 VEYSEL YAŞAR 01C-213 ÇUKUROVA O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
75 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D 1 0 0 1 0 0 0 1
76 RECEP OZCAN 41-695 KOCAELİ O.D. 3 0 0 1 0 0 0 1
77 İLKER TÜKENMEZ 41-400 KOCAELİ O.D. 1 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BURHAN DEMİRALP 35K-241 İZMİR K.S.Y.D. 4 1 2 2       9
2 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4   2 2       6
3 SALİH KARACAN 41-223 KOCAELİ O.D. 2 2           6
4 NUSRET SAPSIZ 46K-002 KAHRAMANMARAŞ O.D. 2 1 1         5
5 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1   1       4
6 YAKUP ERDEM 07-049 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1   1       4
7 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
8 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 3 1           3
9 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D. 3 1           3
10 TAYFUN KARANFIL 35Y-366 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 1           3
11 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4   1         2
12 HÜSEYİN GÜMÜŞ 14-037 BOLU O.D. 1   1         2
13 AYKUT YURTDAŞ 41-208 KOCAELİ O.D. 3   1         2
14 SÜLEYMAN TABAKOĞLU 35T-010 TİRE K.S.Y.D. 2   1         2
15 FARUK SARIKAYA 09A-003 AYDIN K.K.D. 1   1         2
16 ZEYNEL ATAY 35B-244 BORNOVA K.S.Y.D. 2     1       1
17 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D. 1     1       1
18 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D. 2     1       1
19 İLKER TÜKENMEZ 41-400 KOCAELİ O.D. 1     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 3 1         11
2 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 3 2 1 1       9
3 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D. 3 1   1       4
4 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
5 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
6 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2 1           3
7 Adnan SARIKAYA 41-507 KOCAELİ O.D. 1 1           3
8 FATİH ELLİALTIOĞLU 41-691 KOCAELİ O.D. 4   1 1       3
9 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4   1         2
10 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1   1         2
11 Ahmet Nami TÜRKELLİ 41-546 KOCAELİ O.D. 5   1         2
12 SABAHATTİN ŞIRIN 07-346 ANTALYA K.S.Y.D. 2   1         2
13 SALİH ÇELEBİ 34S-549 İSTANBUL S.D. 2   1         2
14 BAYRAM COŞKUN 33-145 MERSİN K.S.D. 1   1         2
15 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D. 2     1       1
16 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 4     1       1
17 VEYSEL YAŞAR 01C-213 ÇUKUROVA O.D. 3     1       1
18 NERMİ TAŞAR 34D-031 D.K.K.D 1     1       1
19 RECEP OZCAN 41-695 KOCAELİ O.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
28 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4 2 2 1       11
37 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 1 2 1       8
4 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1 1         5
42 RECEP DÜREN 45-494 MANİSA K.D. 2 1 1         5
46 MUSTAFA YOĞURTÇU 50-004 KAPADOKYA O.D. 2 1   1       4
5 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
6 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2   1 1       3
47 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D. 2 1           3
61 Ahmet DİRLİKLİ 45-316 MANİSA K.D. 3 1           3
1 MUSTAFA BALCI 16-394 BURSA K.S.Y.D. 2 1           3
2 Ahmet Nami TÜRKELLİ 41-546 KOCAELİ O.D. 5   1         2
3 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1         2
4 Murat BİÇER 41-399 KOCAELİ O.D. 1   1         2
5 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4     1       1
6 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D. 2     1       1
7 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 2     1       1
8 GÖKHAN CANLI 06A-017 ANKORDER 2     1       1
9 UĞUR ASLAN 16-520 BURSA K.S.Y.D. 4     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BERK BİNGÖL 41-650 KOCAELİ O.D. 4 2 2 2       12
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 2 1 1       9
3 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 1 2 1       8
4 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 3 2           6
5 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 1         5
6 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 3 1   1       4
7 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3 1           3
8 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2   1         2
9 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 3   1         2
10 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 1   1         2
11 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4     1       1
12 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D. 3     1       1
13 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1     1       1
14 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4 3 2 2       15
2 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D 5 1 3         9
3 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 2   2       8
4 METİN ÇORAPÇILAR 10A-012 BALIKESİR O.D. 4 1 1         5
5 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2 1   1       4
6 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
7 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 3 1           3
8 HÜSEYİN GÜMÜŞ 14-037 BOLU O.D. 1   1         2
9 MEHMET KÖSE 41-590 KOCAELİ O.D. 4   1         2
10 OĞUZ DEMİRCAN 34K-1030 İSTANBUL A.K.S.D. 3   1         2
11 EROL TONYALI 41-561 KOCAELİ O.D. 1   1         2
12 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 3     1       1
13 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4     1       1
14 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D. 3     1       1
15 ALP KÜRŞAT ÖRS 41-333 KOCAELİ O.D. 5     1       1
16 NEDİM YOLCU 10B-023 BANDIRMA K.S.Y.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 2 3         12
2 METİN ÇORAPÇILAR 10A-012 BALIKESİR O.D. 4 2   1       7
3 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1   1       4
4 OKTAY SAKİN 07-264 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1   1       4
5 Aziz BEKAR 41-342 KOCAELİ O.D. 1 1           3
6 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5   1         2
7 ADNAN JAJI 06A-067 ANKORDER 1   1         2
8 FATİH CAMCIOĞLU 41-571 KOCAELİ O.D. 1   1         2
9 AYKUT YURTDAŞ 41-208 KOCAELİ O.D. 3     1       1
10 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 3     1       1
11 BURAK ÇELİK 34I-216 İSTANBUL O.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 4 2 2       18
2 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 1 1 1       6
3 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1 1 1       6
4 SÜLEYMAN ÇAĞLAR 45-582 MANİSA K.D. 3 1 1         5
5 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1   2         4
6 FERSAN TOKLUOĞLU 34D-650 D.K.K.D 4   1 1       3
7 ZEKİ ÇİÇEK 41-292 KOCAELİ O.D. 2 1           3
8 Önder ÖNDE 10O-002 EDREMİT O.D. 1 1           3
9 ŞENEL ÖNCÜ 41-721 KOCAELİ O.D. 2 1           3
10 TAMER BEKDEMİR 06A-121 ANKORDER 3   1         2
11 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 4   1         2
12 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1     1       1
13 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2     1       1
14 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1     1       1
15 NUSRET SAPSIZ 46K-002 KAHRAMANMARAŞ O.D. 2     1       1
16 Kanber ANGAY 59-009 TEKİRDAĞ K.K.K.D. 1     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SERDAR ENDER 41-188 KOCAELİ O.D. 2 2 3         12
2 METİN ÇORAPÇILAR 10A-012 BALIKESİR O.D. 4 1 1 1       6
3 RECEP DÜREN 45-494 MANİSA K.D. 2 1 1         5
4 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5   1 2       4
5 Ahmet Nami TÜRKELLİ 41-546 KOCAELİ O.D. 5 1   1       4
6 MEHMET KÖSE 41-590 KOCAELİ O.D. 4   1 1       3
7 MUSTAFA YOĞURTÇU 50-004 KAPADOKYA O.D. 2 1           3
8 ZEYNEL ATAY 35B-244 BORNOVA K.S.Y.D. 2 1           3
9 AGAH EMRE KAYIŞ 01C-065 ÇUKUROVA O.D. 1 1           3
10 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1         2
11 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1         2
12 MURAT EMRE İNAN 41-402 KOCAELİ O.D. 2   1         2
13 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3     1       1
14 Murat BİÇER 41-399 KOCAELİ O.D. 1     1       1
15 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D. 3     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 5 2 2       21
2 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1 1 1         5
3 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1           3
4 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3   1 1       3
5 AHMET HASLEPLEBİCİ 45-026 MANİSA K.D. 3   1 1       3
6 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 3 1           3
7 SÜLEYMAN BAŞKAL 41-510 KOCAELİ O.D. 3   1 1       3
8 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D. 2 1           3
9 Mehmet Ali Nurettin ANGI 35Y-286 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 4   1 1       3
10 MUZAFFER ISEN 41-697 KOCAELİ O.D. 1 1           3
11 Aziz BEKAR 41-342 KOCAELİ O.D. 1   1         2
12 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 3   1         2
13 BERK BİNGÖL 41-650 KOCAELİ O.D. 4   1         2
14 ERTAN TANTAŞ 41-379 KOCAELİ O.D. 2     1       1
15 BURAK AKBULAK 35S-1100 İZMİR S.D. 2     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ   YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ YARIŞMALARA KATILIM 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Mahmut ÖZHELVACI 27T-029 GAZİANTEP K.K.K.D. 5 3 2 3       16
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 4 1 2         7
3 TAYFUN KAYA 41-160 KOCAELİ O.D. 2 1   1       4
4 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 3 1   1       4
5 FATİH YILMAZ 55-112 KARADENİZ K.S.Y.D. 3 1   1       4
6 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1 1       3
7 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 4 1           3
8 İHSAN ÖZCAN IŞILAY 34D-628 D.K.K.D 5 1           3
9 OĞUZ ERTOP 41-036 KOCAELİ O.D. 2   1 1       3
10 ADNAN SERT 01C-084 ÇUKUROVA O.D. 1 1           3
11 MEHMET AVCU 07-028 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1         2
12 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 3   1         2
13 Aziz BEKAR 41-342 KOCAELİ O.D. 1   1         2
14 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 3   1         2
15 SİNAN YÜKSEL 41-627 KOCAELİ O.D. 2     1       1
16 SEDAT CİNİBİZ 45T-001 TURGUTLU K.S.Y.D. 2     1       1