A.G.I. 2021 SEZONU

ANKARA-İST.ENTR.- İZMİR

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİN YILDIZ 10O-137 EDREMİT O.D. 7 1 3 0 0 0 26
2 RAHMİ GÜMÜŞ 16-517 BURSA K.S.Y.D. 2 3 0 0 0 0 12
3 HÜSEYİN EMER 35Y-404 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 2 2 0 0 0 0 10
4 Onur YATMAN 33-159 MERSİN K.S.D. 3 0 0 0 0 0 9
5 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D. 0 3 1 0 0 0 7
6 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D. 0 3 1 0 0 0 7
7 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D. 1 0 1 0 0 0 4
8 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 1 0 0 0 4
9 M. ALPER KAZANCIOĞLU 35Y-399 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
10 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 1 0 0 0 0 0 3
11 ŞENOL ÇELİK 16-351 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
12 Uğur ASLAN 16-520 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
13 UĞUR AKKAL 45-090 MANİSA K.D. 1 0 0 0 0 0 3
14 SEZAİ ALDI 16-370 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
15 MEHMET TÜRKSAN 34020 İSTANBUL S.D. 0 1 0 0 0 0 2
16 SONER BAYDAR 51-071 NİĞDE K.S.D. 0 0 2 0 0 0 2
17 ÜMİT ÖZBUDAK 20-254 DENİZLİ K.K.Y.D. 0 1 0 0 0 0 2
18 AYHAN ÖZDAMAR 35S-449 İZMİR S.D. 0 1 0 0 0 0 2
19 MELİH TOLGAY 10O-110 EDREMİT O.D. 0 1 0 0 0 0 2
20 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D. 0 1 0 0 0 0 2
21 AYHAN ÖZDAMAR 35S-449 İZMİR S.D. 0 0 1 0 0 0 1
22 ERSİN SOYKAN 35Y-421 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Onur YATMAN 33-159 MERSİN K.S.D. 3           9
2 SEZAİ ALDI 16-370 BURSA K.S.Y.D. 1           3
3 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D.   1         2
4 MELİH TOLGAY 10O-110 EDREMİT O.D.   1         2
5 YASEMİN DAĞLI 10A-017 BALIKESİR O.D.   1         2
6 YASİN YILDIZ 10O-137 EDREMİT O.D.     1       1
7 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D.     1       1
8 ERSİN SOYKAN 35Y-421 KARŞIYAKA K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
2 UĞUR AKKAL 45-090 MANİSA K.D. 1           3
3 AYHAN ÖZDAMAR 35S-449 İZMİR S.D.   1         2
4 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİN YILDIZ 10O-137 EDREMİT O.D. 2   1       7
2 FATİH BEYHAN 16-471 BURSA K.S.Y.D.   2         4
3 ŞENOL ÇELİK 16-351 BURSA K.S.Y.D. 1           3
4 Uğur ASLAN 16-520 BURSA K.S.Y.D. 1           3
5 RAHMİ GÜMÜŞ 16-517 BURSA K.S.Y.D.   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİN YILDIZ 10O-137 EDREMİT O.D. 3           9
2 HÜSEYİN EMER 35Y-404 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 2         7
3 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.   2         4
4 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 1           3
5 ÜMİT ÖZBUDAK 20-254 DENİZLİ K.K.Y.D.   1         2
6 YUNUS EMRE KORKUSUZ 07-278 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
7 SONER BAYDAR 51-071 NİĞDE K.S.D.     1       1
8 AYHAN ÖZDAMAR 35S-449 İZMİR S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİN YILDIZ 10O-137 EDREMİT O.D. 2 1 1       9
2 HÜSEYİN EMER 35Y-404 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1           3
3 METİN AYDOĞAN 26-251 ESKİŞEHİR K.S.Y.D.   1 1       3
4 KOTİL UGUR 35S-1171 İZMİR S.D. 1           3
5 M. ALPER KAZANCIOĞLU 35Y-399 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1           3
6 MEHMET TÜRKSAN 34020 İSTANBUL S.D.   1         2
7 SONER BAYDAR 51-071 NİĞDE K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 RAHMİ GÜMÜŞ 16-517 BURSA K.S.Y.D. 2 2         10