CRESTED/CRESTBRED 2021 SEZONU

ANKARA-İST.ENTR.-İZMİR

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 4 5 2 0 0 0 24
2 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 4 2 4 0 0 0 20
3 MESTAN MERİÇ 16-783 BURSA K.S.Y.D. 4 1 0 0 0 0 14
4 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 3 1 2 0 0 0 13
5 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 3 0 0 0 0 0 9
6 HASAN AK 33-083 MERSİN K.S.D. 1 1 1 0 0 0 6
7 SERDAR ER 07-076 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 1 0 0 0 6
8 YAVUZ ULUSOY 07-075 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1 0 0 0 0 5
9 ALPAY ZAIM 34D-800 D.K.K.D 0 2 1 0 0 0 5
10 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D. 0 2 1 0 0 0 5
11 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 1 0 1 0 0 0 4
12 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D. 0 2 0 0 0 0 4
13 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D. 0 1 2 0 0 0 4
14 ADNAN KIZILTAŞ 34K-844 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 0 0 3
15 AHMET SAMİ DEVECİ 42R-083 KONYA O.D. 1 0 0 0 0 0 3
16 NUSRET ŞUKLA 07-364 ANTALYA K.S.Y.D. 0 1 1 0 0 0 3
17 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 1 0 0 0 0 0 3
18 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 1 0 0 0 0 0 3
19 ŞENOL EKER 16-441 BURSA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
20 GÜNAY YAZGAN 41-396 KOCAELİ O.D. 1 0 0 0 0 0 3
21 M.MAHSAR YAĞCILAR 10-180 BALIKESİR K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
22 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 1 0 0 0 0 0 3
23 İLTER AKYOL 10O-138 EDREMİT O.D. 1 0 0 0 0 0 3
24 SELAHATTİN UZUNTEPE 10-027 BALIKESİR K.S.Y.D. 0 1 0 0 0 0 2
25 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D. 0 1 0 0 0 0 2
26 CASİM SEFER 16-776 BURSA K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1           3
2 İLTER AKYOL 10O-138 EDREMİT O.D. 1           3
3 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D.   1         2
4 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SERDAR ER 07-076 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1         5
2 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1           3
3 TUNCAY KURTULDUM 34K-655 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 1 2         7
2 REFİK BAŞYİĞİT 41-511 KOCAELİ O.D. 1           3
3 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1           3
4 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 1 2         7
2 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D 1   1       4
3 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1           3
4 ALPAY ZAIM 34D-800 D.K.K.D     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 1 1 1       6
2 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 1           3
3 MESTAN MERİÇ 16-783 BURSA K.S.Y.D. 1           3
4 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D.   1         2
5 NUSRET ŞUKLA 07-364 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
6 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESTAN MERİÇ 16-783 BURSA K.S.Y.D. 2           6

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 İSMAİL YORULMAZ 16-413 BURSA K.S.Y.D.   1 1       3
2 GÜNAY YAZGAN 41-396 KOCAELİ O.D. 1           3
3 M.MAHSAR YAĞCILAR 10-180 BALIKESİR K.S.Y.D. 1           3
4 ALPAY ZAIM 34D-800 D.K.K.D   1         2
5 SERDAR ER 07-076 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1

 



ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET GÜLER 42-142 KONYA S.K.D.   1 1       3
2 EMİN SALTAN 41-156 KOCAELİ O.D. 1           3
3 ŞENOL EKER 16-441 BURSA K.S.Y.D. 1           3
4 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D.   1         2
5 CASİM SEFER 16-776 BURSA K.S.Y.D.     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MESTAN MERİÇ 16-783 BURSA K.S.Y.D. 1 1         5
2 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 1   2       5
3 HASAN AK 33-083 MERSİN K.S.D. 1 1         5
4 SELAHATTİN UZUNTEPE 10-027 BALIKESİR K.S.Y.D.   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 AYHAN PAŞAOĞLU 34D-722 D.K.K.D   1 1       3
2 İBRAHİM YILDIZ 41-157 KOCAELİ O.D. 1           3
3 BARİŞ ATİKBAY 10A-001 BALIKESİR O.D. 1           3
4 YAVUZ ULUSOY 07-075 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
5 ALPAY ZAIM 34D-800 D.K.K.D   1         2
6 MUSTAFA ÇABAŞ 41-356 KOCAELİ O.D.   1         2
7 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D.     1       1
8 HASAN AK 33-083 MERSİN K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BARIŞ ÖKTEM 35S-292 İZMİR S.D. 2 1         8
2 AKİF BİRİNCİ 34S-043 İSTANBUL S.D. 1   1       4
3 ORHAN AGACDELEN 10O-015 EDREMİT O.D. 1           3
4 AHMET SAMİ DEVECİ 42R-083 KONYA O.D. 1           3
5 YAVUZ ULUSOY 07-075 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
6 NUSRET ŞUKLA 07-364 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ADNAN KIZILTAŞ 34K-844 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3