GLOSTER 2021 SEZONU

ANKARA-İST.ENTR.

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 5 3 5 0 0 0 26
2 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 4 3 1 0 0 0 19
3 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D. 4 1 4 0 0 0 18
4 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D. 1 3 5 0 0 0 14
5 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 1 3 1 0 0 0 10
6 ALİ MURAT YILDIRIM 27-077 GAZİANTEP K.Y.D. 1 2 1 0 0 0 8
7 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 2 1 0 0 0 0 8
8 ERAY KİREMİTLER 01A-022 ADANA K.K.Y.D. 1 2 1 0 0 0 8
9 SEDAT DEMİREL 27K-026 GAZİANTEP O.D. 2 1 0 0 0 0 8
10 BARIŞ DEMIRCI 34S-392 İSTANBUL S.D. 0 3 1 0 0 0 7
11 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 2 0 0 0 0 0 6
12 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1 1 1 0 0 0 6
13 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 2 0 0 0 0 0 6
14 FARUK İNCİ 63B-111 ŞANLIURFA K.K.K.D 2 0 0 0 0 0 6
15 MURAT CANDAN 16-685 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 0 0 0 6
16 CENGİZ UZUTAŞ 42R-011 KONYA O.D. 1 1 0 0 0 0 5
17 DOĞAN CANDEMİR 34D-875 D.K.K.D 1 1 0 0 0 0 5
18 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D. 0 2 1 0 0 0 5
19 MEHMET UZUNTÜRK 42-379 KONYA S.K.D. 1 0 1 0 0 0 4
20 ALİ DOĞAN 07-100 ANTALYA K.S.Y.D. 0 1 1 0 0 0 3
21 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
22 ERCAN ÇAPAR 33-225 MERSİN K.S.D. 1 0 0 0 0 0 3
23 TANER KARACAN 59A-001 TRAKYA O.D. 1 0 0 0 0 0 3
24 BARIŞ DEMİRCİ 34S-392 İSTANBUL S.D. 1 0 0 0 0 0 3
25 MEHMET ÇINAR 34I-120 İSTANBUL O.D. 1 0 0 0 0 0 3
26 İSKENDER TAŞ 34K-701 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 0 0 3
27 ZAFER DEMİRCİ 07-384 ANTALYA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
28 YAVUZ BAŞARAN 34K-551 İSTANBUL A.K.S.D. 1 0 0 0 0 0 3
29 METİN AKKURT 42R-005 KONYA O.D. 1 0 0 0 0 0 3
30 ERSİN PEKER 21-005 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1 0 0 0 0 0 3
31 ÖZER ÖN 34S-655 İSTANBUL S.D. 1 0 0 0 0 0 3
32 HÜSEYİN ATAR 42-433 KONYA S.K.D. 0 0 2 0 0 0 2
33 METEHAN PEKOL 34K-907 İSTANBUL A.K.S.D. 0 0 2 0 0 0 2
34 İBRAHİM DARCAN 34K-1170 İSTANBUL A.K.S.D. 0 1 0 0 0 0 2
35 Ö.FARUK DEMİR 34P-776 KIVGADER 0 1 0 0 0 0 2
36 HALİL KIRDÖK 06B-036 BAŞKENT K.S.Ü.D. 0 1 0 0 0 0 2
37 HANEFİ KALEMCİ 34P-1696 KIVGADER 0 1 0 0 0 0 2
38 MURAT COŞKUN 43-151 KÜTAHYA S.D. 0 1 0 0 0 0 2
39 EMRE AĞTAŞ 35S-724 İZMİR S.D. 0 1 0 0 0 0 2
40 CELALETTİN ESER 34D-724 D.K.K.D 0 1 0 0 0 0 2
41 SERDAR ŞATIROĞLU 63B-191 ŞANLIURFA K.K.D. 0 1 0 0 0 0 2
42 ALİ KURT 27-013 GAZİANTEP K.Y.D. 0 1 0 0 0 0 2
43 Abdullah SARIKAYA 34S-292 İSTANBUL S.D. 0 1 0 0 0 0 2
44 AYHAN KAYA 34S-487 İSTANBUL S.D. 0 1 0 0 0 0 2
45 SERTAN SUSAMLIOĞLU 09A-004 AYDIN K.K.D. 0 1 0 0 0 0 2
46 ERKAN DUMLUPINAR 34P-809 KIVGADER 0 0 1 0 0 0 1
47 METİN ÇETİN 34K-968 İSTANBUL A.K.S.D. 0 0 1 0 0 0 1
48 ÖMER DAĞDEVİREN 63B-050 ŞANLIURFA K.K.K.D 0 0 1 0 0 0 1
49 MUSTAFA ÜÇKÖK 63B-235 ŞANLIURFA K.K.K.D 0 0 1 0 0 0 1
50 Celal BEKETLİ 34P-641 KIVGADER 0 0 1 0 0 0 1
51 ALPER ÇELİK 27-397 GAZİANTEP K.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
52 YAŞAR ŞİMŞEK 38E-213 ERCİYES K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
53 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
54 HAKAN GÜLAK 34K-030 İSTANBUL A.K.S.D. 0 0 1 0 0 0 1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
2 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D.   1 1       3
3 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 1           3
4 ERSİN PEKER 21-005 DİYARBAKIR K.K.K.D. 1           3
5 ÖZER ÖN 34S-655 İSTANBUL S.D. 1           3
6 BARIŞ DEMIRCI 34S-392 İSTANBUL S.D.   1         2
7 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D.   1         2
8 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D.     1       1
9 SİNAN ÖZKAN 38E-020 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1
10 HAKAN GÜLAK 34K-030 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MURAT CANDAN 16-685 BURSA K.S.Y.D. 2           6
2 Bülent KARABAŞ 64-086 UŞAK K.K.K.D.   1 1       3
3 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
4 METİN AKKURT 42R-005 KONYA O.D. 1           3
5 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER   1         2
6 DOĞAN CANDEMİR 34D-875 D.K.K.D   1         2
7 SERTAN SUSAMLIOĞLU 09A-004 AYDIN K.K.D.   1         2
8 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D.     1       1
9 YAŞAR ŞİMŞEK 38E-213 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 1 1         5
2 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D.   1 1       3
3 YAVUZ BAŞARAN 34K-551 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 1           3
2 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
3 ZAFER DEMİRCİ 07-384 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
4 AYHAN KAYA 34S-487 İSTANBUL S.D.   1         2
5 Celal BEKETLİ 34P-641 KIVGADER     1       1
6 ALPER ÇELİK 27-397 GAZİANTEP K.Y.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 1           3
2 BARIŞ DEMIRCI 34S-392 İSTANBUL S.D.   1 1       3
3 FARUK İNCİ 63B-111 ŞANLIURFA K.K.K.D 1           3
4 MEHMET ÇINAR 34I-120 İSTANBUL O.D. 1           3
5 İSKENDER TAŞ 34K-701 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
6 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D.   1         2
7 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2
8 ALİ MURAT YILDIRIM 27-077 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
9 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D.     1       1
10 METEHAN PEKOL 34K-907 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 1   1       4
2 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER   1 1       3
3 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 1           3
4 MEHMET UZUNTÜRK 42-379 KONYA S.K.D. 1           3
5 ALİ KURT 27-013 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
6 Abdullah SARIKAYA 34S-292 İSTANBUL S.D.   1         2
7 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D.     1       1

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 FARUK İNCİ 63B-111 ŞANLIURFA K.K.K.D 1           3
2 BARIŞ DEMİRCİ 34S-392 İSTANBUL S.D. 1           3
3 ALİ MURAT YILDIRIM 27-077 GAZİANTEP K.Y.D.   1         2
4 MUSTAFA ÜÇKÖK 63B-235 ŞANLIURFA K.K.K.D     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D. 1 1 1       6
2 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 1 1         5
3 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 1   1       4
4 SERDAR ŞATIROĞLU 63B-191 ŞANLIURFA K.K.D.   1         2
5 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D.   1 2       4
2 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
3 DOĞAN CANDEMİR 34D-875 D.K.K.D 1           3
4 TANER KARACAN 59A-001 TRAKYA O.D. 1           3
5 EMRE AĞTAŞ 35S-724 İZMİR S.D.   1         2
6 CELALETTİN ESER 34D-724 D.K.K.D   1         2

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 CENGİZ UZUTAŞ 42R-011 KONYA O.D. 1 1         5
2 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
3 MURAT COŞKUN 43-151 KÜTAHYA S.D.   1         2
4 MEHMET UZUNTÜRK 42-379 KONYA S.K.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SEDAT DEMİREL 27K-026 GAZİANTEP O.D. 1 1         5
2 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
3 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D.   1 1       3
4 Kamil ŞEVİK 06A-138 ANKORDER 1           3
5 ERCAN ÇAPAR 33-225 MERSİN K.S.D. 1           3
6 HALİL KIRDÖK 06B-036 BAŞKENT K.S.Ü.D.   1         2
7 HANEFİ KALEMCİ 34P-1696 KIVGADER   1         2
8 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D.     1       1
9 ÖMER DAĞDEVİREN 63B-050 ŞANLIURFA K.K.K.D     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 SEDAT DEMİREL 27K-026 GAZİANTEP O.D. 1           3
2 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D.   1 1       3
3 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
4 METİN MEMİŞ 34D-779 D.K.K.D 1           3
5 ERAY KİREMİTLER 01A-022 ADANA K.K.Y.D.   1 1       3
6 ABUZER BAKIR 02-009 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 1           3
7 İBRAHİM DARCAN 34K-1170 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2
8 Ö.FARUK DEMİR 34P-776 KIVGADER   1         2
9 ERKAN DUMLUPINAR 34P-809 KIVGADER     1       1
10 METİN ÇETİN 34K-968 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ERAY KİREMİTLER 01A-022 ADANA K.K.Y.D. 1 1         5
2 HARUN ÇAKIR 06-377 ANKARA K.S.Y.D.   1 1       3
3 MEHMET TANRIYAKUL 06-505 ANKARA K.S.Y.D. 1           3
4 SALİH MIZRAK 34P-405 KIVGADER 1           3
5 ŞIHO GÖREN 27-003 GAZİANTEP K.Y.D. 1           3
6 CİHAN PARLAR 06-304 ANKARA K.S.Y.D.   1         2
7 BARIŞ DEMIRCI 34S-392 İSTANBUL S.D.   1         2
8 HÜSEYİN ATAR 42-433 KONYA S.K.D.     2       2
9 METEHAN PEKOL 34K-907 İSTANBUL A.K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 ALİ MURAT YILDIRIM 27-077 GAZİANTEP K.Y.D. 1   1       4
2 GALİP MEYDANOĞLU 34K-885 İSTANBUL A.K.S.D. 1           3
3 ALİ DOĞAN 07-100 ANTALYA K.S.Y.D.   1 1       3
4 SERKAN ÜÇGÜL 34K-970 İSTANBUL A.K.S.D.   1         2