YORKSHIRE 2021 SEZONU

ANKARA - İST.ENTR- İZMİR

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 16 6 4 0 0 0 64
2 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 3 1 7 0 0 0 18
3 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D. 3 3 1 0 0 0 16
4 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D. 1 4 2 0 0 0 13
5 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 1 4 2 0 0 0 13
6 BASRİ YILMAZ 33-244 MERSİN K.S.D. 2 3 0 0 0 0 12
7 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 3 0 2 0 0 0 11
8 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 2 1 2 0 0 0 10
9 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 2 2 0 0 0 0 10
10 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 2 2 0 0 0 0 10
11 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D. 2 1 2 0 0 0 10
12 SABAHATTİN ŞIRIN 07-346 ANTALYA K.S.Y.D. 2 1 1 0 0 0 9
13 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 1 2 2 0 0 0 9
14 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D. 1 2 0 0 0 0 7
15 V.GARANİ YAŞAR 10O-122 EDREMİT O.D. 1 2 0 0 0 0 7
16 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D. 1 1 2 0 0 0 7
17 MUSTAFA YILMAZ 45T-061 TURGUTLU K.S.Y.D. 2 0 0 0 0 0 6
18 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 1 0 3 0 0 0 6
19 MEHMET GÜVENİR 06A-007 ANKORDER 1 1 1 0 0 0 6
20 YASİR AKPINAR 31-174 HATAY K.K.D. 2 0 0 0 0 0 6
21 TURGAY BAYDERE 20-108 DENİZLİ K.K.Y.D. 1 1 1 0 0 0 6
22 YUSUF KAYA 16-691 BURSA K.S.Y.D. 2 0 0 0 0 0 6
23 HARUN ÖZBEK 38E-207 ERCİYES K.S.Y.D. 1 0 2 0 0 0 5
24 MUSTAFA ÇAKMAK 35S-1233 İZMİR S.D. 1 1 0 0 0 0 5
25 BÜLENT ALANVEREN 01-034 SEYHAN K.Ö.K.D. 1 1 0 0 0 0 5
26 İDRİS KARACA 01C-056 ÇUKUROVA O.D. 1 1 0 0 0 0 5
27 AHMET DOĞAN 02-004 ADIYAMAN K.D.K.Y.D. 0 2 0 0 0 0 4
28 OĞUZ DEMİRCAN 34K-1030 İSTANBUL A.K.S.D. 0 1 1 0 0 0 3
29 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D. 0 1 1 0 0 0 3
30 ÖZGÜR BULUT 55-347 KARADENİZ K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
31 MAHMUT SERİN 33-209 MERSİN K.S.D. 0 1 1 0 0 0 3
32 COŞKUN ÇOLAKOĞLU 45-502 MANİSA K.D. 1 0 0 0 0 0 3
33 NEDİM YOLCU 10B-023 BANDIRMA K.S.Y.D. 1 0 0 0 0 0 3
34 MUHAMMED ÜNSAL 45-516 MANİSA K.D. 0 1 0 0 0 0 2
35 BETÜL IŞIK 10O-120 EDREMİT O.D. 0 0 2 0 0 0 2
36 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D. 0 1 0 0 0 0 2
37 ERDEN AKSOY 35Y-240 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 0 1 0 0 0 0 2
38 YALÇIN FİKİR 35-007 ÖDEMİŞ K.D. 0 1 0 0 0 0 2
39 TANER KARACAN 59A-001 TRAKYA O.D. 0 1 0 0 0 0 2
40 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D. 0 1 0 0 0 0 2
41 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D. 0 0 1 0 0 0 1
42 Metin ÇORAPÇILAR 10O-055 EDREMİT O.D. 0 0 1 0 0 0 1
43 SEFA EYÜPOĞLU 55-209 KARADENİZ K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
44 AYDIN OSMAN UYGUR 38E-040 ERCİYES K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
45 MEHMET EZER 01C-609 SEYHAN K.Ö.K.D. 0 0 1 0 0 0 1
46 ALİ BEKTAŞ 55-349 KARADENİZ K.S.Y.D. 0 0 1 0 0 0 1
47 NUMAN ÖZAYDIN 41-592 KOCAELİ O.D. 0 0 1 0 0 0 1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1 1 2       7
2 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1   1       4
3 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D. 1   1       4
4 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D. 1           3
5 BÜLENT ALANVEREN 01-034 SEYHAN K.Ö.K.D. 1           3
6 NEDİM YOLCU 10B-023 BANDIRMA K.S.Y.D. 1           3
7 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D.   1         2
8 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER   1         2
9 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D.   1         2
10 TURGAY BAYDERE 20-108 DENİZLİ K.K.Y.D.   1         2
11 MUSTAFA ÇAKMAK 35S-1233 İZMİR S.D.   1         2
12 NUMAN ÖZAYDIN 41-592 KOCAELİ O.D.     1       1

 



ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 3 1         11
2 YUSUF KAYA 16-691 BURSA K.S.Y.D. 2           6
3 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.   1 1       3
4 COŞKUN ÇOLAKOĞLU 45-502 MANİSA K.D. 1           3
5 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D.   1         2
6 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D.   1         2
7 MAHMUT SERİN 33-209 MERSİN K.S.D.   1         2
8 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER     1       1
9 MEHMET EZER 01C-609 SEYHAN K.Ö.K.D.     1       1
10 ALİ BEKTAŞ 55-349 KARADENİZ K.S.Y.D.     1       1

 


ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 2 1         8
2 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D. 1   1       4
3 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D.   1 2       4
4 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D. 1           3
5 İDRİS KARACA 01C-056 ÇUKUROVA O.D. 1           3
6 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D.   1         2
7 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D.   1         2
8 TUFAN GÜNGÖR 01C-001 ÇUKUROVA O.D.   1         2
9 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 BASRİ YILMAZ 33-244 MERSİN K.S.D. 2           6
2 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D. 1 1         5
3 SABAHATTİN ŞIRIN 07-346 ANTALYA K.S.Y.D. 1 1         5
4 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.   2         4
5 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1           3
6 TURGAY BAYDERE 20-108 DENİZLİ K.K.Y.D. 1           3
7 İDRİS KARACA 01C-056 ÇUKUROVA O.D.   1         2
8 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D.     2       2
9 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D.   1         2
10 HARUN ÖZBEK 38E-207 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1
11 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
12 SEFA EYÜPOĞLU 55-209 KARADENİZ K.S.Y.D.     1       1
13 AYDIN OSMAN UYGUR 38E-040 ERCİYES K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1 1         5
2 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1           3
3 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER 1           3
4 MUSTAFA YILMAZ 45T-061 TURGUTLU K.S.Y.D. 1           3
5 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D.   1         2
6 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D.   1         2
7 TURGAY BAYDERE 20-108 DENİZLİ K.K.Y.D.     1       1
8 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D.     1       1
9 Metin ÇORAPÇILAR 10O-055 EDREMİT O.D.     1       1

 

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 YASİR AKPINAR 31-174 HATAY K.K.D. 2           6
2 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1   2       5
3 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1 1         5
4 BASRİ YILMAZ 33-244 MERSİN K.S.D.   2         4
5 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1           3
6 TANER KARACAN 59A-001 TRAKYA O.D.   1         2
7 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 MEHMET GÜVENİR 06A-007 ANKORDER 1 1 1       6
2 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1 1         5
3 V.GARANİ YAŞAR 10O-122 EDREMİT O.D. 1 1         5
4 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D. 1   1       4
5 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1           3
6 ÖZGÜR BULUT 55-347 KARADENİZ K.S.Y.D. 1           3
7 BÜLENT ALANVEREN 01-034 SEYHAN K.Ö.K.D.   1         2
8 AHMET DOĞAN 02-004 ADIYAMAN K.D.K.Y.D.   1         2
9 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D.     1       1
10 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D.     1       1
11 MAHMUT SERİN 33-209 MERSİN K.S.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Orçun ÇAVUŞ 41-673 KOCAELİ O.D. 2           6
2 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 1 1         5
3 MEHMET KARAKUŞ 06A-035 ANKORDER 1           3
4 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D.   1         2
5 YALÇIN FİKİR 35-007 ÖDEMİŞ K.D.   1         2
6 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D.     1       1
7 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.     1       1
8 BETÜL IŞIK 10O-120 EDREMİT O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 3 1         11
2 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1   1       4
3 SEDAT TAÇGÜN 01C-022 ÇUKUROVA O.D. 1           3
4 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D. 1           3
5 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D.     2       2
6 V.GARANİ YAŞAR 10O-122 EDREMİT O.D.   1         2
7 AHMET DOĞAN 02-004 ADIYAMAN K.D.K.Y.D.   1         2
8 BASRİ YILMAZ 33-244 MERSİN K.S.D.   1         2
9 SERKAN MANUS 01C-025 ÇUKUROVA O.D.   1         2
10 ERDEN AKSOY 35Y-240 KARŞIYAKA K.S.Y.D.   1         2
11 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D.     1       1
12 ÜMİT SUCU 41-581 KOCAELİ O.D.     1       1
13 Yaşar AYDEMİR 41-433 KOCAELİ O.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 HÜSEYİN AKTÜRK 14-005 BOLU O.D. 2 1         8
2 SADULLAH YOLCU 45-262 MANİSA K.D. 1   1       4
3 SABAHATTİN ŞIRIN 07-346 ANTALYA K.S.Y.D. 1   1       4
4 OKTAY ÖZTÜRK 14-043 BOLU O.D. 1           3
5 HÜSAMETTİN TURGUT 06A-059 ANKORDER   1 1       3
6 MUSTAFA ÇAKMAK 35S-1233 İZMİR S.D. 1           3
7 MENDERES ÜNAL ŞAHIN 35S-1198 İZMİR S.D.   1         2
8 AHMET DÖNMEZ 07-149 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
9 TAMER BEKDEMIR 35Y-147 KARŞIYAKA K.S.Y.D.     1       1

 

ÜRETİCİ BİLGİLERİ YEREL YARIŞMALAR TÜRKİYE YARIŞMASI Y+T
SIRA  ADI SOYADI BİLEZİK NO DERNEĞİ 1.lik 2.lik 3.lük 1.lik 2.lik 3.lük TOPLAM 
1 Ahmet DAL 33-156 MERSİN K.S.D. 2           6
2 HARUN ÖZBEK 38E-207 ERCİYES K.S.Y.D. 1   1       4
3 ALİ ASFUROĞLU 33-023 MERSİN K.S.D. 1           3
4 MUSTAFA YILMAZ 45T-061 TURGUTLU K.S.Y.D. 1           3
5 OĞUZ DEMİRCAN 34K-1030 İSTANBUL A.K.S.D.   1 1       3
6 YALÇIN FİKİR 35O-007 İZMİR O.D.   1         2
7 OĞUZ ÖZKAYA 07-033 ANTALYA K.S.Y.D.   1         2
8 MUHAMMED ÜNSAL 45-516 MANİSA K.D.   1         2
9 BETÜL IŞIK 10O-120 EDREMİT O.D.     1       1